Basın Bültenleri

Aralık 2018

 • KoçSistem'den Türkiye'nin İlk ve Tek Paylaşımlı SD-WAN Hizmeti

  KoçSistem'den Türkiye'nin İlk ve Tek Paylaşımlı SD-WAN Hizmeti

  KoçSistem, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yeni nesil network teknolojisi SD-WAN hizmetini, veri merkezleri üzerinden “paylaşımlı” olarak sunuyor.

Kasım 2018

 • Tofaş Bilgi Teknolojileri Çağrılarını, KoçSistem Yazılım Robotları ile Yanıtlıyor!

  Tofaş Bilgi Teknolojileri Çağrılarını, KoçSistem Yazılım Robotları ile Yanıtlıyor!

  KoçSistem, veri merkezinde konumlandırdığı yazılım robotları ile dijital dönüşüm yolculuğunda kurumlara iş süreçlerinde destek olmaya devam ediyor.

 • KoçSistem'e Marcom Awards'tan 7 Ödül!

  KoçSistem'e Marcom Awards'tan 7 Ödül!

  KoçSistem, pazarlama dünyasında prestiji ile tanınan ve bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Uluslararası MarCom Ödülleri’nin 7’sine birden layık görüldü.

 • KoçSistem'e Altın Örümcek'ten Birincilik Ödülü

  KoçSistem'e Altın Örümcek'ten Birincilik Ödülü

  Türkiye'nin en iyi internet sitesi ve web uygulamalarının belirlendiği ve bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Bilişim ve Teknoloji” kategorisinde “Halkın Favorisi” seçilen KoçSistem, aynı kategoride birinciliğin de sahibi oldu.

 • “Nesnelerin Gıybeti”ne En İyi Teknoloji Kampanyası Ödülü

  “Nesnelerin Gıybeti”ne En İyi Teknoloji Kampanyası Ödülü

  KoçSistem, dijital pazarlama alanında bu yıl ilki gerçekleştirilen, Türkiye’deki influencer ve markaların birlikte düzenledikleri başarılı kampanyaların ödüllendirildiği Inflow Awards 2018’de “Nesnelerin Gıybeti” projesiyle “En İyi Teknoloji Influencer Kampanyası” kategorisinde birinci oldu.

 • Stevie’den KoçSistem’e 6 ödül birden!

  Stevie’den KoçSistem’e 6 ödül birden!

  KoçSistem, dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından biri olan Stevie Ödülleri’nden 6 ödülle döndü. KoçSistem tüm kategorilerde toplamda 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz Stevie’nin sahibi oldu.

Ekim 2018

 • Koç’un Yeni Teknoloji Şirketi: KoçDigital

  Koç’un Yeni Teknoloji Şirketi: KoçDigital

  "KoçDigital" veri analitiği ve nesenelerin interneti konularında çözüm ortağı olacak. Hem nitelikli insan kaynağını yetiştirecek, hem de teknoloji ihraç edecek.

Ağustos 2018

 • KoçSistem’den Yapay Zeka Maratonu!

  KoçSistem’den Yapay Zeka Maratonu!

  KoçSistem, yeni girişimcilik ve inovasyon platformu TechSquare ev sahipliğinde Yapay Zeka (Analitik) Maratonu’nu gerçekleştirdi. 1 ay süren maratonda birincilik ödülünü, Gelişmiş Süreç Kontrol sistemlerini yapay zeka kullanarak iyileştiren “OPTIMAC” projesi kazandı.

Temmuz 2018

 • KoçSistem Veri Merkezi’nde Robotlar İşe Başladı!

  KoçSistem Veri Merkezi’nde Robotlar İşe Başladı!

  KoçSistem, veri merkezinde konumlandırdığı yazılım robotları ile dijital dönüşüm yolculuğunda kurumlara destek olmaya devam ediyor. KoçSistem’in Dijital İş Gücü ismini verdiği yüzde 200 verimlilik artışı sağlayan yazılım robotları, KoçSistem Veri Merkezi’nde rutin işleri hızlı, verimli, hatasız ve düşük maliyet ile yapabiliyor.

 • Bilişim 500’den KoçSistem’e Teknolojinin 4 Alanında Birincilik Ödülü!

  Bilişim 500’den KoçSistem’e Teknolojinin 4 Alanında Birincilik Ödülü!

  KoçSistem, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi (Bilişim 500) Araştırması’nda toplamda 4 birincilik ödülüne layık görüldü.