Basın Bültenleri

KoçSistem'e Altın Örümcek'ten Birincilik Ödülü

Türkiye'nin en iyi internet sitesi ve web uygulamalarının belirlendiği ve bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Bilişim ve Teknoloji” kategorisinde “Halkın Favorisi” seçilen KoçSistem, aynı kategoride birinciliğin de sahibi oldu.

İSTANBUL - 16. Altın Örümcek Web Ödülleri, Tim Maslak Show Center’da gerçekleşen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Kurumların dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturan KoçSistem, “Geleceği Keşfet” söyleminden güç alarak daha dinamik hale getirdiği resmi web sitesi ile “Bilişim ve Teknoloji” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Daha önce de yapılan oylamalarla “Halkın Favorisi” seçilen KoçSistem ödülleri ile geceye damga vurdu. Her iki ödülü KoçSistem adına Segment Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Esra Başer aldı.

33 bine yakın tekil kullanıcı, 200 bin oy ile “Halkın Favorisi”

5 – 28 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen halk oylaması sonucunda 33 bine yakın tekil kullanıcı toplamda 200 bin oy kullandı. Oylama sonucunda, “Halkın Favorisi” seçilen KoçSistem’in web sitesi, farklı sektörlerin dijital dönüşüm ihtiyaçlarına cevap veren mesajları, kaliteli görsel tasarımı, dünyadaki ve Türkiye’deki teknoloji trendlerini takip eden nitelikli içerikleri ile “Bilişim ve Teknoloji” kategorisinde birincilik ödülünü almaya haz kazandı.

Müşterileri için değer yaratan, geleceğe ışık tutan stratejik sektörel bakış açısı, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı ve teknolojiye yön veren Ar-Ge ve inovasyon gücü ile KoçSistem farklı alanlarda gerçekleştirdiği nitelikli projelerle ödüllerine yenilerini eklemeye devam edecek.

Kasım 2018

  • Tofaş Bilgi Teknolojileri Çağrılarını, KoçSistem Yazılım Robotları ile Yanıtlıyor!

    Tofaş Bilgi Teknolojileri Çağrılarını, KoçSistem Yazılım Robotları ile Yanıtlıyor!

    KoçSistem, veri merkezinde konumlandırdığı yazılım robotları ile dijital dönüşüm yolculuğunda kurumlara iş süreçlerinde destek olmaya devam ediyor.

  • KoçSistem'e Marcom Awards'tan 7 Ödül!

    KoçSistem'e Marcom Awards'tan 7 Ödül!

    KoçSistem, pazarlama dünyasında prestiji ile tanınan ve bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Uluslararası MarCom Ödülleri’nin 7’sine birden layık görüldü.