Basın Bültenleri

Eylül 2015

 • Teknolojinin Katkısıyla Şekillenen Ekonomiye Dair

  Teknolojinin Katkısıyla Şekillenen Ekonomiye Dair

  Jeremy Rıfkın imzalı Sıfır Marjinal Maliyet Toplumu kitabı KoçSistem'in katkılarıyla Türkiye'de!

Mart 2015

 • KoçSistem, Avrupa’nın Geleceğine Karar Veren Yönetim Kurulunda!

  KoçSistem, Avrupa’nın Geleceğine Karar Veren Yönetim Kurulunda!

  KoçSistem, AB’nin yeni teknolojiler ve projeler geliştirmek üzere oluşturduğu EUREKA ITEA 3 organizasyonunun yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Şirket, kurulda yer alan iki Türk şirketinden biri olarak Avrupa’nın geleceğini şekillendiren Ar-Ge çalışmalarının belirlenmesinde söz sahibi olacak.

Kasım 2014

 • Türk Teknoloji Lideri KoçSistem İlk Yurt Dışı Şirketi İle Azerbaycan'da

  Türk Teknoloji Lideri KoçSistem İlk Yurt Dışı Şirketi İle Azerbaycan'da

  Türkiye’nin lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, yeni teknolojileri ve 70 yıllık deneyimini Azerbaycan pazarına taşıdı; ilk yurt dışı şirketi KoçSistem Azerbaycan MMC’yi Bakü’de kurdu!

Eylül 2014

 • KoçSistem Özel Yeteneklerini Destekliyor!

  KoçSistem Özel Yeteneklerini Destekliyor!

  KoçSistem, spor, sanat gibi alanlarda yetenekli olan çalışanlarına iç sponsorluk uygulaması ile destek veriyor. Bu destekten faydalanan çalışanlarından, milli yüzücü Seda Oğuzer, Masterlar Dünya Şampiyonası'ndan Türkiye rekorları ile döndü.

Mart 2014

 • Bir Fikirle Dünyayı Değiştirebilir Misiniz? Yeni Bir Sanayi Çağını Müjdeleyen Geleceği Üretenler Kitabı KoçSistem’in Katkılarıyla Türkiye’de!

  Bir Fikirle Dünyayı Değiştirebilir Misiniz? Yeni Bir Sanayi Çağını Müjdeleyen Geleceği Üretenler Kitabı KoçSistem’in Katkılarıyla Türkiye’de!

  Teknolojinin şekillendirdiği üretim süreçleriyle yeni bir sanayi çağının yaklaşmakta olduğunu duyuran Geleceği Üretenler kitabı, KoçSistem’in katkılarıyla Türkçeye kazandırıldı.

Haziran 2013

 • CEO'ları Golf Turnuvasında Buluşturduk!

  CEO'ları Golf Turnuvasında Buluşturduk!

  KoçSistem ve Opet'in, Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle düzenlediği CEO Golf Weekend sona erdi. Antalya Belek'de Carya Golf Kulübü'nde düzenlenen turnuvaya 80 CEO katıldı. KoçSistem üst yönetiminin yer aldığı etkinlik çerçevesinde düzenlenen gala gecesinde bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Mehmet Nalbantoğlu "Bizler aslında dünyayı değiştiriyoruz ve bunu da teknoloji ile yapıyoruz" dedi.

 • Dijital Ekonomi Gecesi, KoçSistem ev sahipliğinde gerçekleşti

  Dijital Ekonomi Gecesi, KoçSistem ev sahipliğinde gerçekleşti

  Yenilikleri dünya ile aynı anda takip eden ve ülkesinde öncülüğünü yapan KoçSistem, Turkishtime ile yaptığı işbirliği neticesinde; dijital ekonomide yaşanan hızlı gelişimleri ve bu yeni dönemin vizyonuna ilişkin öngörüleri iş dünyasının üst düzey temsilcilerinin davetli olduğu Dijital Ekonomi Gecesi'nde Türkiye gündemine taşıdı.

 • Münih Dijital Yayıncılık Konferansı'ndaydık

  Münih Dijital Yayıncılık Konferansı'ndaydık

  Sayısal Yayıncılık Konferansı, 14- 16 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirildi. Gümüş Sponsor olarak katıldığımız konferansta, sayısal yayıncılık konusundaki tecrübelerimizi ziyaretçilerle paylaşarak, Pixage ürünümüzün tanıtımını yaptık. Avrupa başta olmak üzere, uluslararası alanda dijital yayıncılık imkanlarından faydalanarak farkındalık yaratma amacındaki firmalarla bir araya gelerek, Pixage özelindeki çözüm önerilerimizi kendilerine sunduk.

 • KoçSistem İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e Katıldı

  KoçSistem İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e Katıldı

  KoçSistem, interaktif pazarlama uygulamalarının paylaşıldığı, pazarlama-teknoloji yakınsaması ışığında değerlendirmelerin yapıldığı ve sektörün önümüzdeki yıllarda yaşayacağı gelişmelerin irdelendiği İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e katıldı.

 • CeBIT Almanya Fuarı / 01 - 05 Mart 2011

  CeBIT Almanya Fuarı / 01 - 05 Mart 2011

  KoçSistem, 01-05 Mart 2011 tarihlerinde Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen ve Türkiye’nin “Partner Ülke” olarak katıldığı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı’nda (CeBIT), KoçSistem ArGe mühendisleri tarafından geliştirilen yeni nesil sayısal yayıncılık uygulaması Pixage ve uzaktan yönetim uygulaması Sitelink’i tanıttı.