Basın Bültenleri

Haziran 2013

 • Dijital Ekonomi Gecesi, KoçSistem ev sahipliğinde gerçekleşti

  Dijital Ekonomi Gecesi, KoçSistem ev sahipliğinde gerçekleşti

  Yenilikleri dünya ile aynı anda takip eden ve ülkesinde öncülüğünü yapan KoçSistem, Turkishtime ile yaptığı işbirliği neticesinde; dijital ekonomide yaşanan hızlı gelişimleri ve bu yeni dönemin vizyonuna ilişkin öngörüleri iş dünyasının üst düzey temsilcilerinin davetli olduğu Dijital Ekonomi Gecesi'nde Türkiye gündemine taşıdı.

 • Münih Dijital Yayıncılık Konferansı'ndaydık

  Münih Dijital Yayıncılık Konferansı'ndaydık

  Sayısal Yayıncılık Konferansı, 14- 16 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirildi. Gümüş Sponsor olarak katıldığımız konferansta, sayısal yayıncılık konusundaki tecrübelerimizi ziyaretçilerle paylaşarak, Pixage ürünümüzün tanıtımını yaptık. Avrupa başta olmak üzere, uluslararası alanda dijital yayıncılık imkanlarından faydalanarak farkındalık yaratma amacındaki firmalarla bir araya gelerek, Pixage özelindeki çözüm önerilerimizi kendilerine sunduk.

 • KoçSistem İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e Katıldı

  KoçSistem İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e Katıldı

  KoçSistem, interaktif pazarlama uygulamalarının paylaşıldığı, pazarlama-teknoloji yakınsaması ışığında değerlendirmelerin yapıldığı ve sektörün önümüzdeki yıllarda yaşayacağı gelişmelerin irdelendiği İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e katıldı.

 • CeBIT Almanya Fuarı / 01 - 05 Mart 2011

  CeBIT Almanya Fuarı / 01 - 05 Mart 2011

  KoçSistem, 01-05 Mart 2011 tarihlerinde Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen ve Türkiye’nin “Partner Ülke” olarak katıldığı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı’nda (CeBIT), KoçSistem ArGe mühendisleri tarafından geliştirilen yeni nesil sayısal yayıncılık uygulaması Pixage ve uzaktan yönetim uygulaması Sitelink’i tanıttı.

 • CEO Profil Etkinliği / 4 Kasım 2010

  CEO Profil Etkinliği / 4 Kasım 2010

  KoçSistem - Capital işbirliğiyle üç yıldır gerçekleştirilen CEO Profil araştırmasının ardından gerçekleşen CEO Profil etkinliğinde bu yıl bir ilk yaşandı. Koç Holding, Borusan Holding, Eczacıbaşı Holding ve Sabancı Holding’in CEO’ları, KoçSistem CEO Profil etkinliğinde ilk kez bir araya geldiler.

 • 4. Risk Yönetimi Zirvesi / 25 Şubat 2010

  4. Risk Yönetimi Zirvesi / 25 Şubat 2010

  KoçSistem 25 Şubat Perşembe günü gerçekleşen “4.Risk Yönetimi Zirvesi”ne katıldı. Koç Bilgi Grubu Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu, Türkiye’nin risk haritasının çıkarıldığı zirvenin “Yeni Normal"de Riskler ve Beklentiler” oturumunda konuşmacı olarak yer aldı.

 • 17.Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri /15 – 18 Nisan 2010

  17.Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri /15 – 18 Nisan 2010

  Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından bu yıl 17.si düzenlenen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri, 15-18 Nisan tarihlerinde Antalya Gloria Golf Resort Hotel’de gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında; bilişim uzmanlarının hem teknoloji alanındaki gelişmeleri takip edebilecekleri hem de kişisel gelişimlerine fayda sağlayacakları farklı konu başlıklarında önemli oturumlar düzenlendi.

 • Bolluk Yaratmak Üzerine Kurgudan Öte Gerçekler,KoçSistem’in Türkçeye Kazandırdığı Bolluk Çağı’nda!

  Bolluk Yaratmak Üzerine Kurgudan Öte Gerçekler,KoçSistem’in Türkçeye Kazandırdığı Bolluk Çağı’nda!

  “Gelecek çok daha güzel olacak” diyerek, günümüz gerçekliğine cesaretle karşı durup, gelişimin iyi yanına ışık tutan “Bolluk Çağı” kitabı, KoçSistem’in katkıları ile Türkiye’de!

Mart 2013

 • KoçSistem E-Fatura Özel Entegratörü Oldu!

  KoçSistem E-Fatura Özel Entegratörü Oldu!

  KoçSistem, sahip olduğu yetkinliklerle Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan e-fatura alanında “Özel Entegratörlük” onayını aldı.

 • KoçSistem, Arçelik A.Ş. İle Birlikte AB Destekli Arge Projesi Fıspace’te Yer Aldı,Geleceğin Lojistik ve Taşımacılık Sektörüne “Türk İmzası” Attı!

  KoçSistem, Arçelik A.Ş. İle Birlikte AB Destekli Arge Projesi Fıspace’te Yer Aldı,Geleceğin Lojistik ve Taşımacılık Sektörüne “Türk İmzası” Attı!

  Avrupa’nın geleceğini şekillendirecek en önemli ArGe projelerinden biri olarak kabul edilen ve uluslararası tarım, lojistik ve taşımacılık sektörünü yeniden tasarlayacak olan FIspace’te, Türkiye’den sadece KoçSistem ve Arçelik A.Ş. yer alıyor.