Basın Bültenleri

Haziran 2013

 • CEO Profil Etkinliği / 4 Kasım 2010

  CEO Profil Etkinliği / 4 Kasım 2010

  KoçSistem - Capital işbirliğiyle üç yıldır gerçekleştirilen CEO Profil araştırmasının ardından gerçekleşen CEO Profil etkinliğinde bu yıl bir ilk yaşandı. Koç Holding, Borusan Holding, Eczacıbaşı Holding ve Sabancı Holding’in CEO’ları, KoçSistem CEO Profil etkinliğinde ilk kez bir araya geldiler.

 • 4. Risk Yönetimi Zirvesi / 25 Şubat 2010

  4. Risk Yönetimi Zirvesi / 25 Şubat 2010

  KoçSistem 25 Şubat Perşembe günü gerçekleşen “4.Risk Yönetimi Zirvesi”ne katıldı. Koç Bilgi Grubu Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu, Türkiye’nin risk haritasının çıkarıldığı zirvenin “Yeni Normal"de Riskler ve Beklentiler” oturumunda konuşmacı olarak yer aldı.

 • 17.Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri /15 – 18 Nisan 2010

  17.Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri /15 – 18 Nisan 2010

  Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından bu yıl 17.si düzenlenen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri, 15-18 Nisan tarihlerinde Antalya Gloria Golf Resort Hotel’de gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında; bilişim uzmanlarının hem teknoloji alanındaki gelişmeleri takip edebilecekleri hem de kişisel gelişimlerine fayda sağlayacakları farklı konu başlıklarında önemli oturumlar düzenlendi.

 • Bolluk Yaratmak Üzerine Kurgudan Öte Gerçekler,KoçSistem’in Türkçeye Kazandırdığı Bolluk Çağı’nda!

  Bolluk Yaratmak Üzerine Kurgudan Öte Gerçekler,KoçSistem’in Türkçeye Kazandırdığı Bolluk Çağı’nda!

  “Gelecek çok daha güzel olacak” diyerek, günümüz gerçekliğine cesaretle karşı durup, gelişimin iyi yanına ışık tutan “Bolluk Çağı” kitabı, KoçSistem’in katkıları ile Türkiye’de!

Mart 2013

 • KoçSistem E-Fatura Özel Entegratörü Oldu!

  KoçSistem E-Fatura Özel Entegratörü Oldu!

  KoçSistem, sahip olduğu yetkinliklerle Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan e-fatura alanında “Özel Entegratörlük” onayını aldı.

 • KoçSistem, Arçelik A.Ş. İle Birlikte AB Destekli Arge Projesi Fıspace’te Yer Aldı,Geleceğin Lojistik ve Taşımacılık Sektörüne “Türk İmzası” Attı!

  KoçSistem, Arçelik A.Ş. İle Birlikte AB Destekli Arge Projesi Fıspace’te Yer Aldı,Geleceğin Lojistik ve Taşımacılık Sektörüne “Türk İmzası” Attı!

  Avrupa’nın geleceğini şekillendirecek en önemli ArGe projelerinden biri olarak kabul edilen ve uluslararası tarım, lojistik ve taşımacılık sektörünü yeniden tasarlayacak olan FIspace’te, Türkiye’den sadece KoçSistem ve Arçelik A.Ş. yer alıyor.

 • KoçSistem Kendi Geliştirdiği Yazılımı Pixage ile ISE 2013 Fuarında!

  KoçSistem Kendi Geliştirdiği Yazılımı Pixage ile ISE 2013 Fuarında!

  Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, 29-31 Ocak 2013 tarihlerinde Amsterdam’da düzenlenecek (ISE) fuarında, KoçSistem ArGe mühendisleri tarafından geliştirilen ve bir çok başarılı projede kullanılan yeni nesil sayısal yayıncılık yazılımı Pixage’in farklı sektörlere yönelik geliştirilen yeni ürünlerini tanıtacak.

Haziran 2012

 • KoçSistem, Stevie Awards For Women In Business, İtibar ve Marka Yönetimi Ödülü’nü Alan İlk ve Tek Türk Şirketi Oldu!

  KoçSistem, Stevie Awards For Women In Business, İtibar ve Marka Yönetimi Ödülü’nü Alan İlk ve Tek Türk Şirketi Oldu!

  KoçSistem, itibar ve marka iletişimine yönelik hayata geçirilen “Art of Communication- İletişim Sanatı”konsepti ile The Stevie International Business Awards, Women in Business kategorisi “İtibar ve Marka Yönetimi” dalında Bronz Stevie ödülünü kazandı ve bu kategoride ödül alan ilk ve tek Türk şirketi oldu.

 • KoçSistem, Bilişim 500 Listesi'nde Üç Dalda Birden Birinci Oldu!

  KoçSistem, Bilişim 500 Listesi'nde Üç Dalda Birden Birinci Oldu!

  KoçSistem, İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2011’de Donanım bölümünde Yılın Sunucu Sistem Entegratörü olurken, Danışmanlık ve Barındırma Yönetim Hizmetlerinde de birinci oldu. Türkiye’nin öncü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, İnterpromedya’nın bu yıl 13’üncü kez gerçekleştirdiği Bilişim 500’ün sonuçlarına göre üç farklı kategoride birinci olmayı başardı. KoçSistem; Donanım bölümünde Yılın Sistem Entegratörü olurken, Danışmanlık ve Barındırma Yönetim Hizmetlerinde de birinciliği elde etti. 20

 • Stevie Awards “Yılın İnsan Kaynakları Ekibi” Ödülü KoçSistem’in!

  Stevie Awards “Yılın İnsan Kaynakları Ekibi” Ödülü KoçSistem’in!

  Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, iş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilenve International Business Awards (IBA) kapsamında düzenlenen Stevie Awards'ta “Yılın İnsan Kaynakları Ekibi”ödülüne layık bulundu.