Etkinlik Detay

2020’de Yine Bilişimin Zirvesinde Pazar Lideriyiz!

15Ad3D49 Ff89 4C7D A423 719F70Ce7478

Bu yıl 21’incisi düzenlenen Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi (Bilişim 500) Araştırması’nda, Türkiye’nin “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” ana kategorisinde Pazar Liderliğimizi sürdürdük.

Araştırma kapsamında, Sistem Entegratörü ve İş Ortağı ana kategorisi dahil; Donanım, Hizmet, Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı, Sanallaştırma Yazılımı, Barındırma Yönetim Hizmeti, Bulut Hizmeti ile Kurulum, Bakım ve Destek Hizmeti kategorileri olmak üzere toplam 8 dalda birincilik ödülü aldık.

KoçSistem Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca, Türkiye’nin global bir markası olarak, yenilikçi teknoloji çözümlerimiz ve ürünlerimiz ile Türkiye ekonomisine ve ihracatına tam 75 yıldır aralıksız en üst seviyede katkı vermeyi sürdürdüğümüzün altını çizdi.

Ödül töreninin açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, T.C. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi Dr. Hakan Yurdakul, Kuika ve System Optima Başkanı Süreyya Ciliv ve Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca gerçekleştirdi.

Bilişim 500 Ödül Töreni’ndeki konuşmasında Akarca, “Geçirmekte olduğumuz bu süreçte, bugün yan yana olamasak da bizi bir araya getiren yine gelişmesine katkı verdiğimiz işimiz ‘teknoloji’ oldu. Küresel pandemi, ülkelerin, kurumların, iş dünyasının hatta bireylere dijitalleşmenin ve dijitalleşmeye duyulan ihtiyacın artık ‘yaşamlarımızın tam merkezinde’ olduğunu gösterdi. Sektörün temsilcileri olarak, teknoloji ile ‘insan için değer’ yarattığımızı bir kez daha kanıtladık. Çünkü artık deneyimlerimizden biliyoruz ki; ‘Bilişim durursa hayat durur’” dedi.

Teknoloji şirketlerinin boy gösterdiği “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” ana kategorisinde birinci olarak pazar liderliğimizi sürdürürken; Donanım, Hizmet, Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı, Sanallaştırma Yazılımı, Barındırma Yönetim Hizmeti, Bulut Hizmeti ile Kurulum, Bakım ve Destek Hizmeti kategorilerinde de birincilik ödülüne layık görüldük. Ödüllerimizi KoçSistem Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Evren Dereci aldı.

KoçSistem Bilişim 500 Birincilik Ödülleri:

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Donanım

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Hizmet

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Donanım - Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım - Sanallaştırma

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Hizmet - Barındırma Yönetim Hizmeti

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Hizmet - Bulut Hizmeti

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Hizmet - Kurulum / Bakım / Destek Hizmeti

75. Yılımızda pazar lideri olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz!

Etkinlik Tarihi : 27.08.2020