Etkinlik Detay

HIMSS EURASIA’20’de Sağlık Sektöründe Dijital Dönüşümü Anlattık!

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 11-13 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenen HIMSS EURASIA'20 Dijital Sağlık Bilişimi & Teknolojileri Konferans ve Fuarı’nda “Sağlık Sektöründe Dijital Dönüşümü” anlattık.

Sağlık sektör odağımız doğrultusunda, sektörün tüm paydaşlarını buluşturan en önemli etkinliğinde, sunumlarımız, dijital standımız ve müşterilerimize erişim için whatsapp toplantı kurgumuzla yer aldık.

Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca, Sağlık Bakan Yardımcısı Şuayip Birinci ve Harvard Üniversitesi’nden Prof. Rıfat Atun ile beraber katıldığı Pandemi ile Mücadelede Teknolojinin Kullanımı başlıklı oturumda; “Sağlık Sektöründe Dijital Dönüşüm” sunumu ile pandemi sonrasında sağlık sektöründe hızlanan dijital dönüşümü ve sağlıkta gelecek vizyonuna ulaşmak için teknoloji kullanımının artan öneminin altını çizerek, bu vizyon doğrultusunda KoçSistem ve KoçDigital’in sağlık sektörünün dijitalleşme ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği inovatif çözümlerden bahsetti. 

Etkinlikte KoçSistem Ankara Bölge Satış Direktörü Erkan M. Mızrak’ın moderatörlüğünde gerçekleşen “Sağlıkta Gelecek Vizyonu” başlıklı oturumda Sağlık Bakanlığı BT ve Mali İşler Daire Başkanı Şakir Toprak’ı konuk ettik. Toprak; Sağlık Bakanlığı’nın KoçSistem ile birlikte hayata geçirdiği, tüm sağlık kurumlarının insan kaynakları süreçlerinin tek çatı altında toplanarak yönetildiği bir dijital dönüşüm projesi olan EKİP (İKSİS) Projesi’nin entegrasyonların başarılı bir şekilde gerçekleştiğini ve hâli hazırda 313 bin kullanıcıya ulaştığını belirtti. Toprak, kısa vadede proje ile 48 bin kurum ile 1 Milyon kullanıcıya ulaşmayı hedeflediklerinin altını çizdi.

Etkinlikte dijital standımız ile ziyaretçilerimizi ağırlarken, lead yaratmak adına oluşturduğumuz dijital standımız arkasında whatsapp kurgusu ile de pek çok kamu ve özel sağlık kuruluşundan temsilciyle pazarlama ve satış ekipleri olarak temasa geçerek sağlık alanında yaptığımız çalışmaları paylaşma fırsatı bulduk.

Uzun süredir kurguladığımız etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Etkinlik Tarihi : 13.11.2020

X
KoçSistem Web Sitemizi
Beğendiniz mi?
Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.
KoçSistem ürün ve çözümlerini kullanıyor musunuz?