Etkinlik Detay

IDC AI, Advanced Analytics & RPA Conference Etkinliğinde “KoçDigital”i Konuştuk!

IDC Türkiye tarafından 5 Kasım 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşen “IDC AI, Advanced Analytics & RPA Conference 2019” etkinliğine Principal Sponsor olarak katıldık.

Kurumlarının üst düzey BT Yöneticileri ve Veri Bilimcileri bir araya gelerek; Büyük Veri, Analitik, Yapay Zeka, Robotik Süreç Otomasyonu konularındaki deneyimlerini paylaştığı etkinlikte; verinin saklanması, işlenmesi ve analiz edilmesinde hangi kilit faktörlerin dikkate alınması gerektiği konuları ele alındı.

Etkinlikte “New Opportunities in Advanced Analytics” sunumunu gerçekleştiren KoçDigital Şirket Müdürümüz Önder Kaplancık, Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerimizin dijital ve analitik konulardaki en karmaşık problemlerini, ileri analitik ve IoT çözümlerimizi kullanarak müşterilerimiz için somut ve uzun süreli faydalar sağladığımızın altını çizdi. Kaplancık, “KoçDigital ile hedefimizin Türkiye'de ve yurt dışında şirketlerin dijital dönüşümünü sağlamak, verimliliklerini artırmak ve dünya çapında iddialı projeler üreterek ülkemizi teknoloji ihraç eder konuma getirmek” olduğunu belirtti.

Hedef müşterilerimizle birebir görüşmeler yaparak bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte, fuaye alanındaki standımızda müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlik Tarihi : 05.11.2019