Etkinlik Detay

IDC CIO Summit Etkinliğine KoçSistem Damgasını Vurdu!

IDC Türkiye’nin 10. kez düzenlediği CIO Summit 2019, 7-9 Nisan tarihleri arasında, Türkiye’nin önde gelen 200’den fazla CIO’nun katılımı ile Antalya’da gerçekleştirildi. Ana teması “Strategies for an Era of Multiplied Innovation and Automation” olan etkinlikte; CIO’lar için müşteriyi tanımanın, insan yönetiminin, finansal okuryazarlığın artan önemine vurgu yapıldı. Etkinliğin öne çıkan diğer başlıkları ise yapay zeka ve uygulamaları, robotik süreç otomasyonu, bulut bilişim ve siber güvenlik oldu.

Principal Sponsor olduğumuz etkinliğe, KoçSistem olarak markalama, içerik çalışmalarımız; stant alanımız ve çok meraklı robotumuz CuRy ile damgamızı vurduk!

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca, “İş Modellerini Trendlerin Ötesine Taşımak” başlıklı sunumunda; “Ülkemiz ve çocuklarımız için bugün burada bulunanlar; bizler geleceği inşa edenleriz. Bu toplantıda bulunanların büyük bir gücü var. 160 ayrı şirketten, yarım milyon kişiye istihdam sağlayan arkadaşlarım; üstadlarım buradalar. Bu güç ve istekle, bizler şirketlerimizi, Türkiye'yi ileriye taşıyacak; çocuklarımız için daha iyi bir gelecek hazırlayacağız. Bugün, kendi mühendislerimizle, uluslararası tecrübelerimizle, dünyada başkalarına ders verecek nitelikte bilgi birikimimizle, Türkiye teknolojide, dijital dönüşümde global çapta bir oyuncu olmuştur” açıklamasını yaptı.

IDC CIO Summit Ödül Töreni’nde Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Evren Dereci şirketimiz adına Onur Ödülü’nü alırken; “Business Enablement 2019” kategorisinde de Ford Otosan, ING Bank Turkey, Unifree Duty Free, Ayaydın Miroglio, Renault Mais ve Jolly Tur’a ödüllerini takdim etti.

KoçSistem robotumuz CuRy de etkinlikteydi ve katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

Etkinlik süresince kahve standımızdan farklı tadımlarda ikramlar yaparak katılımcılara keyifli anlar yaşattık.

Hedef müşterilerimizle birebir görüşmeler yaparak bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlik süresince; fuaye alanında bulunan standımızda müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Müşterilerimize özel organize ettiğimiz akşam yemeğinde katılımcılarımızla birlikte keyifli vakit geçirdik.

Farklı sektörlerden müşterilerimizin yoğun olarak katılım sağladığı “KoçSistem ile RPA Yolculuğu” sunumunda, KoçSistem Süreç Servis ve Operasyon Performans Grup Yöneticimiz Nadir Altmışdört, iş süreçlerinde değer yaratmak için RPA’in öneminden bahsetti.

Etkinlik Tarihi : 07.04.2019