Etkinlik Detay

IDC Finance Summit Etkinliğinde Finans Sektörünün Dijital Dönüşümünü Konuştuk!

IDC Türkiye tarafından 22 Ekim 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşen “IDC Finance Summit 2019” etkinliğine Principal Sponsor olarak katıldık.

Sektörde yaşanan son gelişmelerin ele alındığı ve yeni stratejilerin paylaşıldığı etkinlikte; finans, sigorta, borsa ve yatırım kuruluşlarının 300’den fazla üst düzey Bilgi Teknolojileri ve iş birimleri yöneticileri bir araya gelerek, dijital ekonominin finans sektöründe yarattığı etkileri değerlendirdi.

Etkinlikte “Finans Dünyasının Geleceğini Birlikte Keşfedelim” sunumunu gerçekleştiren KoçSistem Satış Genel Müdür Yardımcımız Can Barış Öztok teknolojinin ve dijital dönüşümün finans sektörü için kaçınılmaz olduğunu belirtti. Teknolojinin eskiye göre çok hızlı gelişip, dijital dönüşümün artık küresel stratejilere yön verdiğini belirten Öztok; teknoloji trendlerinin en yoğun ve yaygın olarak kullanıldığı finans sektörü için KoçSistem’in sunduğu ürün ve hizmetlerinden söz ederek, Agile ve DevOps süreçlerinin önemini vurguladı.

Hedef müşterilerimizle birebir görüşmeler yaparak bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte, fuaye alanındaki standımızda müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlik Tarihi : 22.10.2019