Etkinlik Detay

IDC Security Roadshow Etkinliğinde Güvenliğin Geleceğini Konuştuk!

IDC Türkiye tarafından 28  Şubat 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşen “IDC Security Roadshow 2019” etkinliğine Principal Sponsor olarak katıldık. Etkinlikte güvenlik sektöründeki en son gelişmeler ve sektörün yakın gelecek perspektifleri sektörün üst düzey yöneticileri ile birlikte değerlendirildi. 500’den fazla BT güvenlik yöneticisinin katılım sağladığı etkinlikte; yönetilen güvenlik hizmetlerinin yükselişi, güvenlik operasyon merkezi yatırımları ve yeni teknolojilerin BT güvenliğine getirdiği avantajlar/dezavantajlar ele alındı.

Etkinlikte “Altın Üçgen’in Dengesi Değişiyor mu?” sunumunu gerçekleştiren Siber Güvenlik Grup Yöneticimiz Kubilay Önder; İnsan, Süreç ve Teknolojinin etkilerini geçmişten günümüze örneklerle anlatarak; KoçSistem’in Güvenlik çözümlerinden ve gelecek planlarından bahsetti. Kıdemli Çözüm Yöneticimiz Sunay Musaoğlu ise gerçekleştirdiği “Enerji Sektöründe OT Güvenliği Yaklaşımı” sunumunda KoçSistem’in OT Güvenliğine bakış açısını ele aldı.

Hedef müşterilerimizle birebir görüşmelerle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte fuaye alanındaki standımızda müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

 

Etkinlik Tarihi : 28.02.2019