Etkinlik Detay

KoçSistem, Eğitim Sektörünün Teknoloji Liderleri İle Dijital Dönüşümü Değerlendirdi!

İş ortağımız Dell EMC ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Eğitim Sektöründe Dijital Dönüşüm” etkinliği, 30 Mart 2019’da Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel’de gerçekleşti.

Sektörün önemli kuruluşlarından Eğitim Teknolojileri Derneği (EĞİTEKDER) işbirliği ile dernek üyesi kolejlerin ve üniversitelerden müşterilerimizin katıldığı etkinliğin açılış konuşmasını Satış Direktörümüz Gökhan İndap ile Dell EMC Kanal Yöneticisi Eda Bora yaptı. Konuşmalarında KoçSistem ile Dell EMC işbirliğine, eğitim sektörünün odak alanlarına ve müşterilerin ihtiyaç duyabilecekleri hizmetlere ilişkin bilgileri paylaştılar.

Etkinliğimiz, Müşteri İlişkileri Uzmanımız Pınar Albayrak’ın programın içeriğine ilişkin bilgileri paylaşmasının ardından Kıdemli Segment Pazarlama Yöneticimiz Emre Sert’in KoçSistem’in vizyonu ve dijital dönüşümün sektörün geleceğine etkilerine ilişkin sunumu ile başladı. Günün devamında, Pazarlama Kıdemli Ürün Yöneticimiz Firuze İlköz Veri Merkezi ve Yönetilen Hizmetler, Çözüm Uzmanımız Ozan Akgün RPA-Workplace-Pixage, Servis Yönetim Sistemleri Kıdemli Uzmanımız Ahmet Veysel Toplu da ServiceNow Platform Hizmetleri sunumları ile kurumların süreçlerine nasıl katma değer sağlayabileceklerini aktardılar. Ayrıca, Dell EMC’den Hiper-bütünleşik Altyapılar Çözüm Mimarı Berat Ulualan ve Kıdemli Sistem Mühendisi Serhat Kahraman da Hiper-bütünleşik altyapılara ve BT dönüşümüne ilişkin bilgiler paylaştılar. Etkinliğimiz toplantının ardından teknede yapılan öğlen yemeği ile sonlandı, müşterilerimiz KoçSistem ve Dell EMC ekipleriyle keyifli vakit geçirerek, bilgi paylaşımlarında bulunma fırsatı yakaladılar.

Etkinlik Tarihi : 30.03.2019