Etkinlik Detay

KoçSistem, sunumuyla Zer Zirve 2018’de yer aldı

KoçSistem, sunumuyla Zer Zirve 2018’de yer aldı

Zer Zirve 2018, “Next Level” temasıyla 4 Mayıs Cuma günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Divan’da gerçekleştirildi.

Zer’in 2013 yılından bu yana organize ettiği, teknoloji, dijital dönüşüm, inovasyon ve girişimcilik gündemlerini içeren etkinliği, Zer Genel Müdürü Aykut Özüner’in açılış konuşmasıyla başladı. Zer’in genel hizmet alanları hakkında bilgiler vererek teknoloji tabanlı hizmetlerine değinen Aykut Özüner’in ardından, Appvance.ai firmasının CEO’su Kevin Surace robotiks ve yapay zeka uygulamaları hakkında gerçek hayattan örneklerden oluşan sunumunu aktardı.

Sonrasında, Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca renkli sunumuyla cağı yakalamak ve şirketlerimizi geleceğe taşımak için ihtiyacımız olan yeni iş modellerini paylaştı. Anlatımını lokal ve global örneklerle destekleyerek atılması gereken önemli adımlara değindi, “Yarın çok geç! Cesur adımlar atalım, başarısız olmaktan korkmayalım.” mesajıyla sunumunu sonlandırdı.

Serdar Kuzuloğlu ise etkinlik kapsamında hem program akışını yönetti, hem de konuşmacı olarak yeni dünya, yeni tüketici, yeni şirketler ve teknolojiler konularında bilgiler paylaştı. Kapanış konuşmasını ise Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu yaptı. Konuşmasında teknolojiden, müşterilerin ve beraberinde şirketlerin değişimlerinden bahsederek, dijital dönüşümün kaçınılmaz olduğuna ve veriye odaklanmanın şirketler için önemine değindi.

Etkinlik Tarihi : 04-05-2018