Etkinlik Detay

KoçSistem Müşterileri Tümleşik İletişim ve Bulut Teknolojilerinde Yenilikçi Çözümleri Değerlendirdi!

İş ortağımız Avaya ile 29 Mart 2019’da İstanbul Polat Bosphorus Otel’inde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden oluşan müşterilerimiz katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını İş Ortakları Grup Yöneticimiz Boran Kanber ile Avaya Türkiye Genel Müdürü Ayşe Kılıçaslan birlikte yaptılar. Konuşmalarında Tümleşik İletişim ve Bulut Teknolojilerinde yenilikçi çözümlerin gerekliliğini ve dönüşüm yolculuğunda tüm birimlerin sürece dahil edilmesinin önemini vurguladılar. Ardından Avaya Türkiye ve Afrika Kanal Lideri Najip Reaidy “Tümleşik İletişimde Bulut” yapılarına ve globaldeki hızlı büyümelerine değinerek, dünyada 56 ülkede aktif olduklarını ve Türkiye'de de KoçSistem işbirliği ile hizmet verdiklerini dile getirdi.

Etkinliğimizde, KoçSistem Çözüm Yöneticimiz Özgür Kale Avaya işbirliği ile KoçSistem'in veri merkezlerinde devreye alınan Bulut Tümleşik İletişim ve Çağrı Merkezi ürününden bahsetti. Ardından “Yapay Zeka ile Akıllı Deneyimler” içerikli sunumunu gerçekleştiren Avaya Satış Mühendisi Tuna Ersoy, Avaya çözümlerinin 5 yılda geçtiği dönüşümü aktardı. Avaya Satış Mühendisi Dinçer Güneş ise dijital çalışma platformu üzerinden tümleşik iletişimin tanımlanması konusundaki sunumunu paylaştı. Etkinlik, müşterilerimizle günü değerlendirdiğimiz ve sorularını yanıtladığımız keyifli bir öğle yemeği ile son buldu. 

Etkinlik Tarihi : 29.03.2019