Etkinlik Detay

KoçSistem ve Apple’dan EN ÜST SEVİYEDE İş Ortaklığı Lansmanı

2014 yılında Apple Yetkili Sistem Entegratörü olarak başlayan KoçSistem - Apple iş ortaklığı, her sene artan ürün satış ciromuz ve gelişen teknik servis, yönetim, danışmanlık ve uygulama geliştirme yetkinliklerimiz ile Temmuz 2018’de en üst kategori olan AAER (Apple Authorized Enterprise Reseller) seviyesine ulaştı. Dünyadaki 27’den biri ve bölgedeki tek yetkili AAER olarak kurumsal avantajlı fiyatlarla müşterilerimize dijital dönüşüm kapsamlı mobil projelerinde destek vermeye devam edeceğiz.

Apple hizmetlerini uçtan uca sunabilme yetkinliği ile bu iş ortaklığımızı 2 Mayıs 2019’da Raffles Hotel’de gerçekleştirdiğimiz ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden oluşan müşterilerimizle birlikte kutladık.

Etkinliğin açılış konuşmasını Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca ile Apple Türkiye Genel Müdürü Resan Yüner birlikte yaptılar. Konuşmalarında KoçSistem – Apple AAER iş ortaklığının müşterilerimize sağlayacağı katma değeri vurgulayarak, kapsam ve hedeflerini paylaştılar. Ardından Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 2017-2018 Dönemi TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik bir konuşma yaparak 2018 değerlendirmelerini ve 2019’a dair beklentilerini aktardı, kurumlardaki dijital dönüşümün Türkiye'nin ekonomik ve sosyal kalkınması için kritik önemde olduğunu belirtti. Pazarlama Ürün Grup Yöneticimiz Emre Uyan ise KoçSistem Mobil Hizmetler ve Apple Tamamlayıcı Hizmet Paketlerine ilişkin sunumunu paylaştı.

Etkinlik, müşterilerimizin Apple Deneyim alanında iMac, MacBook Pro, iPad Pro11, iPhone XR ve bu cihazlardaki uygulamalarla iş ve özel hayatlarında neler yapabileceklerini deneyimleyerek gerçekleşen keyifli bir kokteyl ile son buldu.

Etkinlik Tarihi : 02.05.2019