Etkinlik Detay

KoçSistem “Akıllı Ulaşım Sistemleri’ni Anlattı!

Türkiye Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği tarafından 6-7 Mart tarihlerinde Ankara’da düzenlenen “1. Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri Zirvesi” etkinliğine KoçSistem olarak katılım sağladık. Akıllı Ulaşım Sistemleri konusunda çalışan resmi kurum ve kuruluşları, ticari firmaları, STK’ları, üniversiteleri, yazılım firmalarını, belediyeleri bir araya getiren etkinlikte; AUS ile ilgili son gelişmeler ve yakın gelecekte kullanılacak olan teknolojiler değerlendirildi.

Etkinlikte Kamu Satış Grup Yöneticimiz Murat Eraslan, “AUS’un Yıkıcı Teknolojileri” adlı panelde yaptığı sunumda, Koç Holding ve KoçSistem’i kısaca anlattıktan sonra KoçDigital şirketimizden ve IoT Platformumuzdan bahsetti. Ayrıca KoçSistem olarak Akıllı Ulaşım Sistemleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz C2C4Safety, CoMoSef, INSIST ve AppStacle projelerimiz ile ilgili bilgi aktardı.

Hedef müşterilerimizle birebir görüşmelerle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte, fuaye alanındaki standımızda başta Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan olmak üzere birçok müşterimizin ve iş ortağımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlik Tarihi : 06.03.2019