Etkinlik Detay

KoçSistem Müşterileri Sapanca’da Buluştu ve Dijital Dönüşümü Değerlendirdi!

İş ortağımız Cisco ile birlikte ev sahipliğini yaptığımız müşteri etkinliğimiz 8-9 Mart 2019’da Sapanca Richmond Nua Wellness Spa Hotel’de gerçekleşti.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden oluşan müşterilerimizin katılımıyla gerçekleşen etkinliğin açılış konuşmasını Satış Direktörlerimiz Seda Çelikkanat ve Gökhan İndap ile Cisco Türkiye Genel Müdür Yardımcıları Hülya Güven ve Onur Akın birlikte yaptılar. Konuşmalarında dijital dönüşümün sektörün geleceğine etkilerine ilişkin bilgileri paylaşarak, dönüşüm yolculuğunda tüm birimlerin sürece dahil edilmesinin önemini vurguladılar.

Ardından Kurumsal Pazardan sorumlu Cisco Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Onur Akın, dijital dönüşüm yolculuğunda başarılı bir şekilde ilerleyebilmek için Cisco’nun yeni yazılım tabanlı ağ yapısını (Software Defined Network) sunan teknolojisine ilişkin bilgileri içeren sunumunu paylaştı.

Etkinliğimiz, Satış Direktörümüz Gökhan İndap moderatörlüğünde gerçekleşen “İnovasyon & Dijital Dönüşümde Geleceği Keşfedelim” konulu panel ile devam etti. Otokar CIO Altuğ Soydan, Tat Gıda ve Düzey Pazarlama CIO & CDO Özgür Kakmacı, Tanı BT ve iş Zekası Grup Yöneticisi Tolga Evren’in katılımlarıyla dijital dönüşüm yolculuğunda başarılı bir şekilde ilerleyebilmek için teknoloji, çözüm ve stratejilerin tüm yönleri değerlendirildi, şirketlerin dijital dönüşüme bakışı, dijital dönüşüm sürecinde işletilen süreçler ve iyi uygulama örnekleri ele alındı.

Panelin ardından müşterilerimiz KoçSistem ve Cisco yöneticileri ile birlikte düzenlenen akşam yemeğinde keyifli vakit geçirerek, bilgi paylaşımlarında bulunma fırsatı yakaladılar.

Etkinlik Tarihi : 08.03.2019