Etkinlik Detay

KoçSistem, Oracle Cloud Day Etkinliğine Altın Sponsor Oldu!

İş ortağımız Oracle tarafından 20 Şubat 2019 tarihinde JW Marriott Hotel Ankara’da düzenlenen “Cloud Day” etkinliğine bu sene de Altın Sponsor olarak katılım sağladık.

Üst düzey kamu ve özel sektör BT temsilcilerinin katıldığı etkinlik süresince nesnelerin interneti, bulut sistem çözümleri, yapay zekâ, makine öğrenimi ve farklı yeni nesil teknolojileri değerlendirildi.

Etkinliğin sabah oturumunda, Kamu Satış Direktörümüz Erkan Mızrak KoçSistem’in yenilikçi teknolojilerine ilişkin hedeflerini ve Kamu Sektör Uygulamalarını paylaşarak “Kamu Sektöründe Dijital Dönüşüm Yolculuğunun Geleceğini Keşfet” başlıklı sunumunu paylaştı. Öğleden sonraki paralel oturumda ise Kıdemli Çözüm Yöneticimiz Gamze Atmaca, KoçSistem’in yenilikçi ürünlerine ve kamudaki başarı hikayelerine, farklı ülkelerin Blockchain deneyimlerine değinerek kamu sektöründeki dijital teknoloji trendleri aktardı.

Tüm gün süren etkinlikte ekiplerimiz, standımızı ziyaret eden konuklar ile bilgi paylaşımında bulunarak, hizmetlerimize ilişkin detayları paylaştı.

Etkinlik Tarihi : 20.02.2019