Etkinlik Detay

Microsoft Teknoloji Zirvesinin Üst Düzey Katılımcılarını KoçSistem Ağırladı!

7 Mart 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen iş ortağımız Microsoft’un 6. Teknoloji Zirvesi’ne bu sene VIP Lounge sponsoru olarak katılım sağladık.

Türkiye’nin önde gelen büyük ve orta ölçekli firmalarından 2000’i aşkın karar verici ve BT profesyonelinin buluştuğu zirvede katılımcılar Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik, Yeni Nesil Teknolojiler ile buluştu ve Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla bu teknolojileri deneyimleme fırsatı buldu. Zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu, Türkiye’nin bilişimde söz sahibi olması için finanstan üretime, perakendeden sağlığa, ülkedeki sektörleri desteklediklerini ve taşıdığı potansiyeli gerçekleştirebilmesi için iş ortaklarıyla önemi dijital dönüşüm projelerine imza atmaya devam edeceklerini vurguladı.

KoçSistem olarak, sponsorluğumuz kapsamında Türkiye’nin önde gelen firmalarından 100’e yakın üst düzey yöneticinin katıldığı VIP öğlen yemeğine ev sahipliği yaptık. Yemek esnasında Satış Genel Müdür Yardımcımız Can Barış Öztok bir sunum paylaştı ve KoçSistem’in vizyonuna ve yenilikçi teknolojilerimize ilişkin bilgiler verdi. Sunumun ardından HBR Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan ve Mahfi Eğilmez’in de katılımıyla bir panel gerçekleştirildi.

Etkinlik Tarihi : 07.03.2019