Etkinlik Detay

Nesnelerin İnterneti Webinarımıza Rekor Katılım Sağlandı!

Yüksek ilgi gören “Evden Çalışma İçin İhtiyaç Duyulan Teknolojiler” Webinar serimizin ardından İşinizi Dönüştüren Teknolojiler Webinar Serisine başladık. 

İlkini KoçDigital ile birlikte dün gerçekleştirdiğimiz “İşinizi Dönüştüren Teknolojiler #1 Nesnelerin İnterneti (IoT)” webinarımızı, web sayfamız üzerinden toplam 480 kayıt ve Microsoft Teams üzerinden 200’e yakın katılım ile başarılı bir şekilde tamamladık. Arçelik, Demir Export, Entek, Ford, Koç Üniversitesi, Opet, Otokoç, Setur, Tofaş, Tüpraş, Yapı Kredi Bankası gibi Koç Topluluğu firmalarının yanı sıra Bosch, Enerjisa, Havelsan, Hepsiburada, ICBC, Bursa Büyükşehir Belediyesi, ETS Tur, Migros, Mercedes, İbrahim Etem - Menarini, Tadım, THY, Türksat gibi müşterilerimiz katılım sağladı.

Açılış konuşmasını KoçDigital Şirket Müdürümüz Önder Kaplancık’ın yaptığı webinarda KoçSistem Kıdemli Segment Pazarlama Yöneticimiz Hakan Ekşioğlu, KoçSistem Kıdemli Pazarlama Ürün Yöneticimiz Nazım Tercan ve KoçDigital IoT Ürün Geliştirme Birim Yöneticimiz Fatih Işıkhan konuşmacı olarak yer aldı 

Emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Etkinlik Tarihi : 16.04.2020