Etkinlik Detay

"Pandemi ve Yeni Normale Geçiş Döneminde Türkiye’de e-Ticaret ve Siber Güvenlik" Webinarımızı Gerçekleştirdik!

 

KoçSistem olarak Türkiye ve dünyada e-ticaret sektörünün artan önemine ilişkin sektörel çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu bağlamda, e-ticaret sektörünün önemli bir bölümünü kapsayan Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) ile birlikte sektördeki siber güvenlik riskleri konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla “Covid-19 Döneminde ve Yeni Normale Geçişte E-Ticaret Sektöründe Siber Güvenliğin Önemi”ne ilişkin bir rapor hazırladık.

E-ticaretin son yıllardaki gelişimi ile birlikte Covid-19 döneminde siber güvenliğin artan önemini ve e-ticaret ekosistemindeki kurumlara yönelik önerileri kapsayan raporumuzu, ETİD üyeleri ile Türkiye'deki tüm e-ticaret ekosistemi için artan siber güvenlik saldırılarına dikkat çekmek amacıyla 22 Mayıs Cuma günü gerçekleştirdiğimiz webinarla müşterilerimizle paylaştık.

Açılış konuşmasını ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekçi ve KoçSistem Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Evren Dereci’nin yaptığı ve 75+ katılım ile başarıyla tamamladığımız webinarımıza; Mercedes, Arçelik, MNG Kargo, BSH, Ford Otosan, Tadım, DHL Express, Shell, Şişecam gibi müşterilerimiz katılım sağladı.

Webinar konuşmacılarımız arasında yer alan Kıdemli Segment Pazarlama Yöneticimiz Hakan Ekşioğlu, Kıdemli Pazarlama Ürün Yöneticimiz Umut Gürkan ve Siber Güvenlik Grup Yöneticimiz Kubilay Önder; hazırladıkları rapor ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, e-ticaret sektöründeki büyük ve küçük orta ölçekli firmalar için de siber güvenlik önerilerinde bulundu.

Emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Etkinlik Tarihi : 22.05.2020