Etkinlik Detay

Red Hat Forum 2019’da Hibrit Bulut Çözümlerimizle Yine Sahnedeydik!

Dünyanın pek çok ülkesinde farklı tarihlerde düzenlenen ve açık kaynak teknolojilerinin kurumların dijital dönüşümüne nasıl katkı sağladığının paylaşıldığı Red Hat Forum’un Türkiye ayağı 14 Kasım’da Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşti.

Sektör trendleri hakkında ana konuşmacı sunumları, ayrıntılı teknoloji uygulamaları, sektör uzmanlarıyla sohbet oturumları, müşteri deneyimleri ve canlı demolarla zenginleşen etkinliğe Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri, BT karar verici takımları, müşterileri ve çözüm ortakları katıldı. Etkinlik süresince teknoloji dünyasında açık dönüşüm, dijital dönüşümde New Generation ve DevOps’un yükselişi, Hibrit Bulut, Konteyner, Linux, DevOps ve DevSecOps’a ilişkin ilham verici bilgiler paylaşıldı.

KoçSistem olarak, CCSP (Cloud Certified Service Provider) iş ortağımız olan Red Hat’in bu etkinliğine gümüş sponsor olarak katılım sağladık. Etkinlik kapsamında Platform Servisleri Yönetici Takım Liderimiz Alihan Arcan KoçSistem’in önümüzdeki dönem stratejilerini, dünden bugüne Hibrit Bulut yolculuğumuzu ve Hibrit Bulut ve üzerinde sunduğumuz hizmetlerimizi içeren sunumunu paylaştı. Standımıza gelen müşterilerimize, diğer sponsor katılımcılara proje ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vererek sohbet etme imkanı yakaladık.

Etkinlik Tarihi : 14.11.2019