Etkinlik Detay

Webinar Serimize İş Ortaklarımız ile Birlikte Devam Ediyoruz!

Müşterilerimizden yoğun ilgi gören “Evden Çalışma İçin İhtiyaç Duyulan Teknolojiler” ve “İşinizi Dönüştüren Teknolojiler” webinar serilerimizi tamamladık. Webinarlarımıza müşterilerimizin teknoloji ihtiyaçlarına birlikte katma değerli çözümler sunduğumuz ve her biri alanında uzman iş ortaklarımız ile birlikte devam ediyoruz.

21 Temmuz Salı günü Dell Technologies ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Dijital Dönüşüm için Olağanüstü Birleşim: Esnek, Modüler ve Yeni Nesil Çözümler” webinarımızda Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) Başkanı Çetin Yılmaz “Olağan Dışını Olağan Hale Getirmek!” adlı ilham verici konuşmasıyla bizlerle oldu.

23 Temmuz Perşembe günü Microsoft ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Dijital Dönüşüm Yolculuğunuzu Azure ile Hızlandırın” webinarımızda ise Bulut Dönüşümü ve KoçSistem Azure Hizmetlerimizi paylaştık.

Opet, Koçtaş, Divan, Yapı Kredi, Setur gibi Koç Topluluğu firmalarının yanı sıra Hyundai, Yatsan, Yandex, Türkiye Finans Katılım Bankası, Tadım gibi müşterilerimizin katılımlarıyla toplamda +100 katılımcı ile webinarlarımızı başarılı şekilde tamamladık.

Emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. 

Etkinlik Tarihi : 23.07.2020

X
KoçSistem Web Sitemizi
Beğendiniz mi?
Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.
KoçSistem ürün ve çözümlerini kullanıyor musunuz?