Başarı Hikayelerimiz

Otokoç Otomotiv, KoçSistem ile Tümleşik İletişim Çözümlerini tercih etti, farklılaşma yeteneği kazandı .

Migros, KoçSistem SOC hizmeti ile alışveriş güvenliğini dünya standartlarına taşıdı.

Amerikan Hastanesi KoçSistem ile gerçekleştirdiği NAC Projesi sayesinde ağ güvenliği standartlarını yükseltiyor.

Türkiye’nin en büyük yedinci sanayi kuruluşu, Avrupa’nın en büyük beşinci LPG şirketi Aygaz, iş süreçlerinin gelişimi için KoçSistem ile birlikte hareket ediyor.

Aytemiz Gaz, KoçSistem desteği ile oluşturduğu Aytemiz Saha Otomasyon Sistemi (ASOS) ile yerli ve ithal otogaz tedariği ve satış süreçlerini el terminali ile yapıyor.

Türkiye’nin canlı eğlence sektörünün lider biletleme firması Biletix, KoçSistem ile Maximus Kurumsal Bulut altyapısını tercih etti.

Yeniden yapılanarak Parakende Bankacılık’ı kuran ve bu alanda büyümeyi hedefleyen EuroBank, Çağrı Merkezi Projesini oluştururken KoçSistem’le birlikte çalıştı.

Türkiye’nin öncü ve lider KOBİ bankası Halkbank, Bilgi Sistemleri ekiplerinin deneyim ve motivasyonu ile KoçSistem’in uzmanlığını birleştirerek kimlik yönetim süreçlerini otomatize ediyor.

İngiltere’nin en büyük medya hakları sahibi Sports Revolution, pek çok ekranda yayınlanacak reklam içeriğinin tek merkezden yürütülmesini sağlayacak Pixage çözümü için KoçSistem’den destek aldı.

Yıldız Holding Sağlam İnşaat, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena, sayısal yayıncılık projesini KoçSistem ile hayata geçirdi.

Ev geliştirme perakendeciliği sektöründe lider marka Koçtaş, mobil dönüşümünün altyapısını oluşturacak Mobil Cihaz Yönetimi hizmeti için KoçSistem ile anlaştı.

Ticari ve Askeri araç alanında Türkiye'nin önde gelen üreticilerinden Otokar, birbirinden bağımsız çalışan iş süreçlerini ve farklı uygulamaları tek platforma entegre etmek üzere KoçSistem ile anlaştı.

Türkiye’nin petrokimya ürünleri sağlayıcısı Petkim, özelleşme sonrası yeniden yapılanma sürecinde KoçSistem ile çalışıyor.

Tofaş, KoçSistem ile Türkiye’deki ölçek ve kapsam bakımından en büyük SAP HCM projesini hayata geçirdi.

Bilişim altyapısına verdiği önem ile bilinen Allianz Sigorta, “Olağanüstü Durum Projesi”ni KoçSistem ile hayata geçirdi.

Burgan Bank, KoçSistem’den aldığı uluslararası standartlarda veri merkezi hizmeti ile enerji ve metrekare maliyetlerinde avantaj sağladı.

56 şubesiyle Türkiye’nin 18 büyük ilinde tüm finansal hizmetler alanında faaliyet gösteren Burgan Bank, yeniden yapılanma süreci kapsamında veri merkezi ve masaüstü taşınması için KoçSistem’i tercih etti.

Yeniden yapılanarak Perakende Bankacılık’ı kuran EuroBank Tekfen A.Ş., KoçSistem’in kurduğu çağrı merkezi il geleceğe yönelik atılımlarda bulunuyor.

%100 müşteri memnuniyetini hedefine koyan Migros, Kangurum Sanal Market altyapısını, KoçSistem ile birlikte Oracle 11G ana versiyonundan Oracle 12C yeni versiyonuna taşıdı.

Ray Sigorta değişen teknoloji ve oluşan yeni ihtiyaçları doğrultusunda sunucu altyapısını KoçSistem ile yeniledi ve Oracle T5 mimarisine ile veritabanı versiyonunun 11G’ye yükseltti.

Türkiye’nin tek uçak fabrikası Türk Havacılık ve Uzay Sanayisi (TUSAŞ), dünya havacılık devleri ile yürüdüğü bu yolda KoçSistem’e güveniyor.

Sigorta alanında köklü bir geçmişe sahip Unico Sigorta, 700 acentesiyle birlikte yenilikçi ürün ve hizmet anlayışını destekleyecek güçlü ve esnek bir bilgi teknolojileri altyapısı için KoçSistem’i tercih etti.

Vodafone, yeni teknolojilere geçişin en önemli aşaması Lotus Notes’tan MS Exchange 2010 sistemine geçişte, büyük bir risk taşıyan projede KoçSistem ile çalışmayı tercih etti.

Türk Bankacılık Sektörü’nü bilgisayar ile ilk defa Yapı Kredi, tüm süreçlerin işleyen kalbi konumundaki ağ altyapısının yönetiminde KoçSistem’in uzmanlığına güveniyor.

Yapı Kredi Azerbaycan, BT Yeniden Yapılandırma Projesi’nde KoçSistem ile çalışmayı tercih etti.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Site İçinde Arama