Basın Bülteni

 
 
Pixage Digital Signage ile Yayıncılık Deneyimi Yeniden Tanımlanıyor!

2016-12-14

KoçSistem, tamamen kendi kaynakları ile geliştirdiği ve 10 senedir İngiltere Premier League, Almanya Bundesliga futbol kulüpleri stadyumlarına entegre ettiği Pixage Sayısal Yayıncılık uygulamaları ile taraftarlara sunulan maç izleme aktivitesine yepyeni bir boyut kazandırdı.
 
 
 

KoçSistem’den Nesnelerin İnterneti Platformu: “Platform360”

2016-11-24

KoçSistem, baz istasyonları, elektrik sayaçları, üretim ekipmanları gibi pek çok cihazı uzaktan yöneterek başlayan Nesnelerin İnterneti yolculuğuna, Nesnelerin İnterneti Platformu “Platform 360” vizyonunu ortaya koyarak devam ediyor.
 
 
 

KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu, Bilişim 500’de 35.Yıl Plaketi Aldı

2016-07-29

Bilişim sektöründe 35 yılı aşkın süredir emek veren KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu’na, “Türkiye Bilişim Sektörüne 35 yıl Emek” Plaketi BT Haber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe tarafından takdim edildi.
 
 
 

KoçSistem Bilişim 500’de, İki Dalda Birden Birinci Oldu!

2016-07-29

Türkiye’nin öncü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, BT Haber Grubu’nun bu yıl 17’inci kez gerçekleştirdiği Bilişim 500’ün sonuçlarına göre iki farklı kategoride birinci oldu.
 
 
 

KoçSistem’in üyesi olduğu EUREKA ITEA Board Toplantısı ilk kez Türkiye’de gerçekleşti!

2016-06-22

KoçSistem’in üyesi olduğu EUREKA ITEA Board Toplantısı ilk kez Türkiye’de gerçekleşti!
 
 
 

Teknolojinin Katkısıyla Şekillenen Ekonomiye Dair

2015-09-22

Jeremy Rıfkın imzalı Sıfır Marjinal Maliyet Toplumu kitabı KoçSistem'in katkılarıyla Türkiye'de!
 
 
 

KoçSistem'den Bol Güneşli e-Fatura Kampanyası

2015-09-22

Bulut mimarisi modeli ile e-fatura pazarına farklı bir yaklaşım getiren KoçSistem, e-fatura mükelleflerine, ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri farklı fırsat paketlerinden oluşan avantajlı bir kampanya hazırladı.
 
 
 

KoçSistem, Avrupa’nın Geleceğine Karar Veren Yönetim Kurulunda!

2015-03-26

KoçSistem, AB’nin yeni teknolojiler ve projeler geliştirmek üzere oluşturduğu EUREKA ITEA 3 organizasyonunun yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Şirket, kurulda yer alan iki Türk şirketinden biri olarak Avrupa’nın geleceğini şekillendiren Ar-Ge çalışmalarının belirlenmesinde söz sahibi olacak.
 
 
 

TÜRK TEKNOLOJİ LİDERİ KOÇSİSTEM İLK YURT DIŞI ŞİRKETİ İLE AZERBAYCAN’DA!

2014-11-07

Türkiye’nin lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, yeni teknolojileri ve 70 yıllık deneyimini Azerbaycan pazarına taşıdı; ilk yurt dışı şirketi KoçSistem Azerbaycan MMC’yi Bakü’de kurdu!
 
 
 

KoçSistem Özel Yeteneklerini Destekliyor!

2014-09-02

KoçSistem, spor, sanat gibi alanlarda yetenekli olan çalışanlarına iç sponsorluk uygulaması ile destek veriyor. Bu destekten faydalanan çalışanlarından, milli yüzücü Seda Oğuzer, Masterlar Dünya Şampiyonası'ndan Türkiye rekorları ile döndü.
 
 
 

Bir Fikirle Dünyayı Değiştirebilir Misiniz? Yeni Bir Sanayi Çağını Müjdeleyen Geleceği Üretenler Kitabı KoçSistem’in Katkılarıyla Türkiye’de!

2014-03-26

Teknolojinin şekillendirdiği üretim süreçleriyle yeni bir sanayi çağının yaklaşmakta olduğunu duyuran Geleceği Üretenler kitabı, KoçSistem’in katkılarıyla Türkçeye kazandırıldı.
 
 
 

CEO'ları Golf Turnuvasında Buluşturduk!

2013-06-20

KoçSistem ve Opet'in, Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle düzenlediği CEO Golf Weekend sona erdi. Antalya Belek'de Carya Golf Kulübü'nde düzenlenen turnuvaya 80 CEO katıldı. KoçSistem üst yönetiminin yer aldığı etkinlik çerçevesinde düzenlenen gala gecesinde bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Mehmet Nalbantoğlu "Bizler aslında dünyayı değiştiriyoruz ve bunu da teknoloji ile yapıyoruz" dedi.
 
 
 

Dijital Ekonomi Gecesi, KoçSistem ev sahipliğinde gerçekleşti

2013-06-20

Yenilikleri dünya ile aynı anda takip eden ve ülkesinde öncülüğünü yapan KoçSistem, Turkishtime ile yaptığı işbirliği neticesinde; dijital ekonomide yaşanan hızlı gelişimleri ve bu yeni dönemin vizyonuna ilişkin öngörüleri iş dünyasının üst düzey temsilcilerinin davetli olduğu Dijital Ekonomi Gecesi'nde Türkiye gündemine taşıdı.
 
 
 

Münih Dijital Yayıncılık Konferansı'ndaydık

2013-06-20

Sayısal Yayıncılık Konferansı, 14- 16 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirildi. Gümüş Sponsor olarak katıldığımız konferansta, sayısal yayıncılık konusundaki tecrübelerimizi ziyaretçilerle paylaşarak, Pixage ürünümüzün tanıtımını yaptık. Avrupa başta olmak üzere, uluslararası alanda dijital yayıncılık imkanlarından faydalanarak farkındalık yaratma amacındaki firmalarla bir araya gelerek, Pixage özelindeki çözüm önerilerimizi kendilerine sunduk.
 
 
 

KoçSistem İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e Katıldı

2013-06-20

KoçSistem, interaktif pazarlama uygulamalarının paylaşıldığı, pazarlama-teknoloji yakınsaması ışığında değerlendirmelerin yapıldığı ve sektörün önümüzdeki yıllarda yaşayacağı gelişmelerin irdelendiği İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2011’e katıldı.
 
 
 

CeBIT Almanya Fuarı / 01 - 05 Mart 2011

2013-06-20

KoçSistem, 01-05 Mart 2011 tarihlerinde Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen ve Türkiye’nin “Partner Ülke” olarak katıldığı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı’nda (CeBIT), KoçSistem ArGe mühendisleri tarafından geliştirilen yeni nesil sayısal yayıncılık uygulaması Pixage ve uzaktan yönetim uygulaması Sitelink’i tanıttı.
 
 
 

CEO Profil Etkinliği / 4 Kasım 2010

2013-06-20

KoçSistem - Capital işbirliğiyle üç yıldır gerçekleştirilen CEO Profil araştırmasının ardından gerçekleşen CEO Profil etkinliğinde bu yıl bir ilk yaşandı. Koç Holding, Borusan Holding, Eczacıbaşı Holding ve Sabancı Holding’in CEO’ları, KoçSistem CEO Profil etkinliğinde ilk kez bir araya geldiler.
 
 
 

4. Risk Yönetimi Zirvesi / 25 Şubat 2010

2013-06-20

KoçSistem 25 Şubat Perşembe günü gerçekleşen “4.Risk Yönetimi Zirvesi”ne katıldı. Koç Bilgi Grubu Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu, Türkiye’nin risk haritasının çıkarıldığı zirvenin “Yeni Normal"de Riskler ve Beklentiler” oturumunda konuşmacı olarak yer aldı.
 
 
 

17.Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri /15 – 18 Nisan 2010

2013-06-20

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından bu yıl 17.si düzenlenen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri, 15-18 Nisan tarihlerinde Antalya Gloria Golf Resort Hotel’de gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında; bilişim uzmanlarının hem teknoloji alanındaki gelişmeleri takip edebilecekleri hem de kişisel gelişimlerine fayda sağlayacakları farklı konu başlıklarında önemli oturumlar düzenlendi.
 
 
 

Bolluk Yaratmak Üzerine Kurgudan Öte Gerçekler,KoçSistem’in Türkçeye Kazandırdığı Bolluk Çağı’nda!

2013-03-26

“Gelecek çok daha güzel olacak” diyerek, günümüz gerçekliğine cesaretle karşı durup, gelişimin iyi yanına ışık tutan “Bolluk Çağı” kitabı, KoçSistem’in katkıları ile Türkiye’de!
 
 
 

KoçSistem E-Fatura Özel Entegratörü Oldu!

2013-03-26

KoçSistem, sahip olduğu yetkinliklerle Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan e-fatura alanında “Özel Entegratörlük” onayını aldı.
 
 
 

KoçSistem, Arçelik A.Ş. İle Birlikte AB Destekli Arge Projesi Fıspace’te Yer Aldı,Geleceğin Lojistik ve Taşımacılık Sektörüne “Türk İmzası” Attı!

2013-03-26

Avrupa’nın geleceğini şekillendirecek en önemli ArGe projelerinden biri olarak kabul edilen ve uluslararası tarım, lojistik ve taşımacılık sektörünü yeniden tasarlayacak olan FIspace’te, Türkiye’den sadece KoçSistem ve Arçelik A.Ş. yer alıyor.
 
 
 

KoçSistem Kendi Geliştirdiği Yazılımı Pixage ile ISE 2013 Fuarında!

2013-03-26

Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, 29-31 Ocak 2013 tarihlerinde Amsterdam’da düzenlenecek (ISE) fuarında, KoçSistem ArGe mühendisleri tarafından geliştirilen ve bir çok başarılı projede kullanılan yeni nesil sayısal yayıncılık yazılımı Pixage’in farklı sektörlere yönelik geliştirilen yeni ürünlerini tanıtacak.
 
 
 

KoçSistem, Stevie Awards For Women In Business, İtibar ve Marka Yönetimi Ödülü’nü Alan İlk ve Tek Türk Şirketi Oldu!

2012-06-20

KoçSistem, itibar ve marka iletişimine yönelik hayata geçirilen “Art of Communication- İletişim Sanatı”konsepti ile The Stevie International Business Awards, Women in Business kategorisi “İtibar ve Marka Yönetimi” dalında Bronz Stevie ödülünü kazandı ve bu kategoride ödül alan ilk ve tek Türk şirketi oldu.
 
 
 

KoçSistem, Bilişim 500 Listesi'nde Üç Dalda Birden Birinci Oldu!

2012-06-20

KoçSistem, İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2011’de Donanım bölümünde Yılın Sunucu Sistem Entegratörü olurken, Danışmanlık ve Barındırma Yönetim Hizmetlerinde de birinci oldu. Türkiye’nin öncü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, İnterpromedya’nın bu yıl 13’üncü kez gerçekleştirdiği Bilişim 500’ün sonuçlarına göre üç farklı kategoride birinci olmayı başardı. KoçSistem; Donanım bölümünde Yılın Sistem Entegratörü olurken, Danışmanlık ve Barındırma Yönetim Hizmetlerinde de birinciliği elde etti. 20
 
 
 

Stevie Awards “Yılın İnsan Kaynakları Ekibi” Ödülü KoçSistem’in!

2012-06-20

Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, iş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilenve International Business Awards (IBA) kapsamında düzenlenen Stevie Awards'ta “Yılın İnsan Kaynakları Ekibi”ödülüne layık bulundu.
 
 
 

KoçSistem’e Uluslararası Ödül: İngiltere Premıer Ligi Pıxage Projesi “Avrupa’da Yılın Teknoloji Çözümü” Ödülünü Kazandı!

2012-06-20

KoçSistem’in, Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli katkı ile geliştirilen kurumsal sayısal yayıncılık yazılımı Pixage,İngiltere Premiere Ligi projesi ile uluslararası çapta düzenlenen The European IT Excellence Awards’da“Avrupa’da Yılın Teknoloji Çözümü” ödülünü almaya hak kazandı. KoçSistem, IT Europa tarafından dörtyıldır düzenlenen The European IT Excellence Awards’da bugüne kadar ödül alan tek Türk şirketi olma unvanının da sahibi oldu.
 
 
 

Ceo’lar, KoçSistem ve Opet’in Düzenlediği Golf Turnuvasında Buluştu!

2012-06-20

KoçSistem ve Opet’in, Capital ve Ekonomist dergileri işbirliğiyle düzenlediği CEO Golf Weekend sona erdi.Antalya Belek’de Carya Golf Kulübü’nde düzenlenen turnuvaya 80 CEO katıldı. İş dünyasının önde gelenisimleri, yoğun iş temposu içinde kısa bir mola vererek, yeşil sahalarda golf sporu ile keyifli bir hafta sonugeçirdiler.
 
 
 

KoçSistem Dijital Ekonomi Gecesinde Rekabetin Bulut Üzerinde Farklılaşmaktan Geçtiğine Vurgu Yaptı!

2012-06-20

Yenilikleri dünya ile aynı anda takip eden ve ülkesinde öncülüğünü yapan KoçSistem, Turkishtime ile yaptığı işbirliğineticesinde; dijital ekonomide yaşanan hızlı gelişimleri ve bu yeni dönemin vizyonuna ilişkin öngörüleri iş dünyasının üstdüzey temsilcilerinin davetli olduğu Dijital Ekonomi Gecesi’nde Türkiye gündemine taşıdı.
 
 
 

KoçSistem Kendi Geliştirdiği Yazılımı Pixage ile Küresel Arenada Rekabet Ediyor!

2012-06-20

KoçSistem, Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli katkı ile geliştirilen kurumsal sayısal yayıncılık yazılımıPixage ile küresel arenada başarı hikayeleri yarattı! Türkiye’nin lider ve öncü bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, sayısal yayıncılık uygulamalarını bir adım öteyetaşıma hedefi ile 2008 yılında piyasaya sunduğu, Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli katkı ile geliştirilen kurumsalsayısal yayıncılık yazılımı Pixage ile küresel arenada rekabet ediyor.
 
 
 

İş Dünyası İşbirliğinin Gücü ile Kazanıyor! Koçsistem’in Katkılarıyla, Yochaı Benkler’in Çok Satan Kitabı Penguen ve Leviathan Türkiye’de!

2012-06-20

Yochai Benkler’in, işbirliğinin gücünü ve yeni normale adapte olmaya çalışan iş dünyası adına yarattığıfırsatları, çarpıcı örneklerle ortaya koyduğu kitabı; “Penguen ve Leviathan” KoçSistem’in katkıları ileTürkiye’de!
 
 
 

Yeşil Bilgi Platformu KoçSistem Çalışanlarının Hayallerini Yeşertti!

2012-06-20

Yeşil Bilgi Platformu, üye şirketlerinden KoçSistem çalışanlarına yönelik fark yaratan bir projeye daha imza attı. “Hayallerimizi Yeşertiyoruz” ismini verdiği yeni kampanyası ile Platform, çalışanların çevre sorunlarına karşı bilinçlendirme sürecine hizmet ederken kağıdın doğru kullanımına da dikkat çektiği keyifli bir projeyi daha hayata geçirmiş oldu.
 
 
 

Avrupa'nın Teknolojik Geleceğinde Türkiye KoçSistem ve Arçelik İle Birlikte Rol Oynayacak

2011-06-20

Avrupa'nın gelecekte rekabetçiliğini artırmayı hedefleyen "Geleceğin İnterneti Kamu-Özel Sektör Ortaklığı", kısa adıyla "Future Internet PPP" AB girişimi kapsamında yürütülen 8 projeden biri olan lojistik sektörüne yönelik "FInest" projesinde Türkiye'den sadece KoçSistem ve Arçelik de yer alıyor.
 
 
 

KoçSistem, Cisco Telepresence İleri Seviye Teknoloji İş Ortağı Oldu!

2011-06-20

KoçSistem, Cisco ile yıllardır sürdürdüğü stratejik iş birliğini “Cisco Telepresence İleri Seviye Teknoloji İş Ortağı” sertifikası ile bir üst seviyeye taşıdı.
 
 
 

KoçSistem Avaya’nın En Yüksek Dereceli Çözüm Ortaklarından Biri Oldu!

2011-06-20

Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, Avaya ile işbirliğini Gold Çözüm Ortaklığı seviyesinden Platinum seviyesine taşıdı.
 
 
 

KoçSistem İki Önemli Başarıya Daha İmza Attı

2011-06-20

KoçSistem, Oracle 2011 Partner Specialization Türkiye ödüllerinde Veritabanı alanında “Yılın İş Ortağı” seçilirken edindiği yetkinlikler ile Oracle Platinum iş ortağı olmayı da başardı.
 
 
 

KoçSistem ve Yapı Kredi’den Türkiye’de Bir İlk!

2011-06-20

KoçSistem, Yapı Kredi İçin Hayata Geçirdiği Veri Yönetişimi Programı ile Sektöründe Bir İlke Daha İmza Attı!
 
 
 

KoçSistem Türkiye’nin İlk Exadata Demo Merkezi’ni Açtı!

2011-06-20

KoçSistem, Oracle’ ın bilişim dünyasında fırtına etkisi yaratan ürünü Exadata’nın Türkiye’deki ilk Demo Merkezi’ni kurdu.
 
 
 

Bulut Bilişim İçin Yönetim Stratejileri

2011-06-20

Dünyada bilgi teknolojilerinin yapısı her on yılda bir gerçekleşen bir mega dalga ile değişiyor ve dünyayı da değiştiriyor. Diğer taraftan dünya ekonomileri yeni normal denilen düzene alışmaya çalışıyor. KoçSistem olarak hep söylediğimiz gibi; iş dünyasının oyuncuları yeni normalin vahşi rekabet koşullarına ayak uydurmak, ortaya çıkan fırsatları değerlendirmek ve ezber bozan oyuna hızla adapte olmak için teknolojiyi en önemli araç olarak görüyor. Hayatta kalmak için “Değişim”in kaçınılmaz olduğu aşikar.
 
 
 

Sektörünün En Çok Sertifikaya Sahip Şirketi KoçSistem “ISO/IEC 20000” Almaya Hak Kazandı!

2011-06-20

KoçSistem İletişim Ağı ve İş İstasyonları hizmetleri kapsamında IT sektöründe yine bir başarıya imza atarak bilgi teknolojileri alanında uluslararası ilk ve tek standart olan ISO/IEC 20000:2005 belgesini almaya hak kazandı. KoçSistem bu belgeyle network yönetimi alanında da servis yönetim standardını en üst düzeyde sunduğunu tescillemiş oldu.
 
 
 

HP’den KoçSistem’e Uluslararası Ödül: KoçSistem “2010 En İyi Hp Yazılım İş Ortağı” Ödülünü Aldı!

2011-06-20

KoçSistem, HP Yazılım Konferansı 2010’dan ödülle ayrıldı. HP tarafından “2010 En İyi Yazılım İş Ortağı” ödülünü alan KoçSistem, 11 yıldır düzenlenen etkinlik kapsamında bu ödüle layık görülen ikinci Türk şirketi oldu.
 
 
 

3. Risk Yönetimi Zirvesi / 26 Şubat 2009

2010-07-07

3.Active ACADEMY 3. Risk Yönetimi Zirvesi, 26 Şubat 2009 tarihinde İstanbul Swissotel’de gerçekleştirildi. Finans sektörünün önde gelen CEO’ları, reel sektör temsilcileri ve alanında vizyon sahibi akademisyenler, krizin Türkiye analizini yaparak, 2009’a ilişkin öngörülerini ve alınması gereken önlemleri tartıştılar.
 
 
 

2.Sigorta Zirvesi / 8 Nisan 2009

2010-07-07

Active ACADEMY 2. Sigorta Zirvesi, 08 Nisan 2009 günü SwissOtel İstanbul'da, alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirildi. Sigorta Zirvesi'nde bir araya gelen kamu ve özel sektör kuruluşları, sigorta sektörünün sorunlarına çözüm önerileri aradı ve yarattıkları sinerji ile ortak hedeflerini belirleyip, yol haritası oluşturdular. Sigorta Zirvesi kapsamında, Active ACADEMY 2. Sigortacılık Ödülleri de sahiplerini buldu.
 
 
 

BiMY’16 - TBD Kamu-BiB XI Bütünleşik Etkinliği / 9-12 Nisan 2009

2010-07-07

KoçSistem, IBM’in yeni veri depolama ürünü XIV’nin Türkiye’deki satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere IBM ile gerçekleştirdiği iş ortaklığını, 11 Mayıs 2009 günü Swissotel’de düzenlenen lansman ile müşterilerine duyurdu.
 
 
 

KoçSistem XIV Lansmanı / 11 Mayıs 2009

2010-07-07

KoçSistem, IBM’in yeni veri depolama ürünü XIV’nin Türkiye’deki satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere IBM ile gerçekleştirdiği iş ortaklığını, 11 Mayıs 2009 günü Swissotel’de düzenlenen lansman ile müşterilerine duyurdu.
 
 
 

CEO Profil Etkinliği / 2 Kasım 2009

2010-07-07

KoçSistem ile Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde kurulan CEO Club işbirliğinde düzenlenen, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Y.Koç’un ev sahipliğinde 2 Kasım 2009 tarihinde gerçekleşen etkinliğe, konuşmacı olarak katılan The Coca-Cola Company CEO'su Muhtar Kent, ekonomik krizle ilgili 2010 beklentilerini anlattı.
 
 
 

7. Finans Zirvesi / 12-13 Kasım 2009

2010-07-07

Active Academy 7. Uluslararası Finans Zirvesi 12-13 Kasım 2009 günleri arasında SwissOtel İstanbul'da, alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirildi. 2003 yılından bu yana düzenlenen Active Academy 2009 yılında da finans sektöründeki bilgi alışverişine önemli katkılarda bulundu.
 
 
 

İş Dünyasına İlham Veren ve Dünyada Büyük Ses Getiren Fenomen Kitap Crowdsourcıng, KoçSistem Yayınları’yla Türkiye’de!

2010-06-20

İşinden evine dönüp tek amacı internette hobisiyle ilgilenmek olan kalabalıklar, nasıl olur da dünyaca ünlü şirketlere bir gecede milyon dolarlar kazandırır; saniyeler içinde, nasıl olur da yeni ürünler, yeni markalar yaratır. Milyar dolarlık bu iş modeli nasıl bir güçtür ki, maddi hiçbir kazancı olmayan kalabalıkları, bir Ar-Ge ordusuna dönüştürür. Bu akıl almaz durumu açıklayan Crowdsourcing kavramı, tüm detaylarıyla birlikte KoçSistem Yayınları ile Türkiye’de...
 
 
 

Muhtar Kent, KoçSistem evsahipliğinde global liderliği anlatacak

2009-06-20

The Coca-Cola Company CEO'su Muhtar Kent, KoçSistem ile Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde kurulan CEO Club işbirliğinde düzenlenen CEO Profil etkinliğinde yaptığı konuşmada, ekonomik krizin yönü ve 2010 beklentilerini anlattı.
 
 
 

KoçSistem ev sahipliğinde gerçekleşen Ceo Club Etkinliği, iş dünyasının önde gelen yöneticilerini bir araya getirdi.

2007-06-20

KoçSistem ile Capital ve Ekonomist Dergileri öncülüğünde kurulan CEO Club işbirliğinde düzenlenen CEO Club etkinliği, 14 Haziran 2007 tarihinde, Radisson Ortaköy Oteli’nde gerçekleştirildi. Türkiye’nin önde gelen CEO ve CIO’larını buluşturan etkinlikte; Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Y. Koç onur konuğu, dünyanın en önemli marka danışmanlık şirketi Brand Finance’ın CEO’su David Haigh ise konuk konuşmacı olarak yer aldı.
 
 
 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Site İçinde Arama