Eğitim

Teknoloji'nin Eğitimdeki Rolü

Teknoloji'nin Eğitimdeki Rolü

MEB'in 2018-2020 dönemini kapsayan Orta Vadeli Programında Yönetişim süreçlerinin iyileştirilmesi ve öğretmen niteliklerinin artırılmasını amaçlandığını açıklaması ve Özel eğitim kurumlarının, 5. Bölge kapsamındaki yatırım teşviklerden yararlanabilmeleri nedeniyle 2018 yılında eğitim sektöründe büyüme beklenmektedir. Bilgi Teknolojileri yatırımlarının büyüme trendine bağlı artması ile eğitim sektöründe dijital dönüşüm gözlemlenmekte. Özellikle öğrencileri, öğretmenleri ve velileri kapsayan çözümler ile eğitim kalitesi artacaktır.

Eğitim Sektörüne Yönelik Çözümlerimiz

Eğitim Sektörüne Yönelik Çözümlerimiz

Eğitimde de teknoloji kullanımının artışı ile birlikte akıllı kampüs ve okul konseptleri giderek yaygınlaşıyor. Dijital öğrenci ve akademisyen deneyimine hizmet eden mobil uygulama projeleri, kağıtsız kampüs çözümleri, sanal gerçeklik ve QR kod uygulamalarının kullanımı, kampüs güvenliği gibi trendlerin 2018 yılında eğitim sektörünün gündeminde olacağı bekleniyor.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum. KVKK Aydınlatma Metni'ni okudum, kabul ediyorum.
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirmesi ve sonuçlandırılması amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.