Kamu

Kamu Bilişim Teknolojileri Yatırımları

Kamu Bilişim Teknolojileri Yatırımları

Türkiye 2023 vizyonu doğrultusunda ekonomik hamlelerini gerçekleştirirken, Kamu kurumlarındaki Bilgi ve İletişim Teknolojileri yatırımları da paralel olarak büyüme göstermektedir. 2010 yılından itibaren eğitim alanı başta olmak üzere hızla artış gösteren kamu bilişim teknolojileri yatırımları 2017 yılında 4.4 Milyar TL’ye ulaşmıştır.

Dijital dönüşüm, Endüstri 4.0, Siber Güvenlik, Kamu Bulutu ve Veri merkezi Çözümleri ve Akıllı Şehirler Kamu kurumlarında ön plana çıkan teknoloji gündemlerini oluşturmaktadır.

KoçSistem Kamu Çözümleri

KoçSistem Kamu Çözümleri

KoçSistem olarak kamu kurum ve kuruluşlarının yeni teknoloji gereksinimlerine uygun çözüm ve hizmetlerimiz doğrultusunda, AR-GE merkezimiz ve 100’ün üzerindeki mühendisimizle, yenilikçi yerli ve milli çözümlerimizle destek sağlamaktayız.

  • Veri Merkezi ve Bulut
  • Nesnelerin İnterneti
  • Analitik
  • İş Çözümleri
  • Güvenlik
  • İş İstasyonları
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum. KVKK Aydınlatma Metni'ni okudum, kabul ediyorum.
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirmesi ve sonuçlandırılması amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.