Perakende

Dijital Dönüşüm ile Yeni Fırsatlar

Dijital Dönüşüm ile Yeni Fırsatlar

Günümüzde dijital dönüşüm aslında teknolojideki dönüşümden çok, iş yapma şeklinin dönüşümüdür. Perakende belki de bu dönüşümü en yakından ve hızlı şekilde hisseden sektörlerin başında gelmekte. Müşterilerin istediği zamanda, yer ve şekilde hizmet alma taleplerini standart olarak belirledikleri bu yeni dünya, Perakende şirketleri için iş yapış şekillerini değiştirerek yeni fırsatlar yakalamak için eşsiz bir imkan sağlamaktadır.

Değişen müşteri davranışları ve yolculuğunun merkezde olduğu, hızın belirleyici unsur olduğu sektörde: Online alışveriş, Omnichannel, Kişiselleştirme, Entegre Tedarik Zinciri, Anlık ürün ve stok takibi, Soğuk Zincir, Büyük Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Ödeme sistemleri otomasyonları ve anlık kişiye özel promosyonlar öne çıkan konseptler arasındadır.

Perakendeye Özel Çözümler

Perakendeye Özel Çözümler

KoçSistem Perakende odağındaki sektörel yaklaşımı ile; organize gıda, hazır giyim, kategori mağazacılığı ve e-ticaret alanlarında hizmet veren firmaların dijital dönüşümlerine katkı sağlamakta.

Talep Tahminleme & Fiyatlandırma çözümleri sunan Veri Analitiği, Dijital Tarım Projeleri, Siber Güvenlik, Dijital İş Gücü | RPA, Mağaza içi Müşteri Deneyimi imkanı sağlayan pixage sayısal yayıncılık, Mağaza açılışları için network ve sistem altyapısı, Bulut ve Barındırma hizmetleri ile şirketler rekabet avantajı sağlayacak, daha hızlı, hatasız ve geleneksel perakendecilikten farklı iş modelleri sunmaktadır.

Önemli Farklılaşma
Türkiye’nin perakende devi Migros, müşteri sadakatine verdiği önem doğrultusunda 7/24 güvenlik izleme ihtiyacının karşılanması için KoçSistem SOC (Security Operations Center) hizmetini tercih etti.
Mobil Cihaz Yönetimi
22 ilde 45 mağazası ve 240 bin metrekare satış alanıyla ev geliştirme perakendeciliği sektöründe lider Koçtaş, Omni-Channel vizyonu çerçevesinde mobil dönüşümünün altyapısını oluşturacak Mobil Cihaz Yönetimi ile mobil cihaz donanım ve yazılım envanter takibi tek bir noktadan yönetilebilir hale geldi, yeni projeler için gereken mobil altyapı hazırlandı. 
Bulut Bilişim
Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, yasal süreçleri zamanında yerine getirmek amacıyla, KoçSistem iş ortaklığı ile Bulut Bilişim Hizmet Alımı (Cloud) projesini hayata geçirdi. 
Bulut Bilişim
Biletix, KoçSistem ile Maximus Kurumsal Bulutu seçti, tamamen esnek bir altyapıya sahip oldu.
Dijital Tarım Projesi
Tat Gıda, KoçSistem ile gerçekleştirdiği “Dijital Tarım Projesi” ile tarımsal üretimi sistematik olarak kayıt altına aldı, tarımda veri kullanımı ve bilgiye dayalı üretimsürecinde bir ilke imza attı.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından yukarıda belirtmiş olduğum e-posta adresime ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.