Sağlık

Dijital Dönüşüm Hızla İlerliyor

Dijital Dönüşüm Hızla İlerliyor

Günümüz teknolojinin etkisi ile sağlık sektöründe daha gelişmiş risk izleme teknikleri ve kişiye özel sağlık hizmeti ön plana çıkmaktadır. Büyük veri ve yapay zeka entegrasyonu sayesinde ise hastalıkların erken teşhis edilerek sağlık giderlerinin azalması hedefleniyor. Türkiye gündeminde olan Şehir Hastaneleri'nin öncülüğünde kamu ve özel hastanelerin dijital dönüşümü gün geçtikçe hızlanarak ilerliyor. Dijital dönüşüm, operasyonel süreçlerin otomatize edilmesi sektörel verimliliğin artmasında gittikçe daha önemli bir role sahip olmaktadır.

Sektöre Özel Çözümler

Sektöre Özel Çözümler

Dijital hastane odağı ile sağlık sektöründe büyük veri & analitik, yapay zeka, mobil uygulama, nesnelerin interneti, giyilebilir teknoloji ve siber güvenlik konuları başta geliyor. KoçSistem; hasta deneyimi ve operasyonel verimlilik alanlarında müşterilerimize uzaktan hasta, hijyen ve cihaz takibi, dijital müşteri kaydı oluşturma, Büyük Veri & Analitik, süreç otomasyonu ve siber güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Ağ Güvenliği
Amerikan Hastanesi, KoçSistem ile gerçekleştirdiği NAC Projesi sayesinde ağ güvenliği standartlarını yükseltirken, hastaların kişisel bilgilerine kontrolsüz erişim olasılığını ortadan kaldırıyor. 
Sistem Odası Yenileme Projesi
Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Bodrum Amerikan Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi’nin bağlı olduğu sistem odasını güvenli bir altyapıya kavuştu. Dört hastanenin de sorunsuz, kesintisiz çalışması sağlandı. Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini attırıldı ve yapı yeniden tasarlanarak maliyet tasarrufu sağlandı.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirmesi ve sonuçlandırılması amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.

Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz:

  • ırk,
  • etnik köken,
  • siyasi düşünce,
  • felsefi inanç,
  • kılık ve kıyafet,
  • dernek, vakıf ya da sendika üyeliği,
  • sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler,
  • ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler,
  • biyometrik ve genetik veriler.