Sağlık

Dijital Dönüşüm Hızla İlerliyor

Dijital Dönüşüm Hızla İlerliyor

Günümüz teknolojinin etkisi ile sağlık sektöründe daha gelişmiş risk izleme teknikleri ve kişiye özel sağlık hizmeti ön plana çıkmaktadır. Büyük veri ve yapay zeka entegrasyonu sayesinde ise hastalıkların erken teşhis edilerek sağlık giderlerinin azalması hedefleniyor. Türkiye gündeminde olan Şehir Hastaneleri'nin öncülüğünde kamu ve özel hastanelerin dijital dönüşümü gün geçtikçe hızlanarak ilerliyor. Dijital dönüşüm, operasyonel süreçlerin otomatize edilmesi sektörel verimliliğin artmasında gittikçe daha önemli bir role sahip olmaktadır.

Sektöre Özel Çözümler

Sektöre Özel Çözümler

Dijital hastane odağı ile sağlık sektöründe büyük veri & analitik, yapay zeka, mobil uygulama, nesnelerin interneti, giyilebilir teknoloji ve siber güvenlik konuları başta geliyor. KoçSistem; hasta deneyimi ve operasyonel verimlilik alanlarında müşterilerimize uzaktan hasta, hijyen ve cihaz takibi, dijital müşteri kaydı oluşturma, Büyük Veri & Analitik, süreç otomasyonu ve siber güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Ağ Güvenliği
Amerikan Hastanesi, KoçSistem ile gerçekleştirdiği NAC Projesi sayesinde ağ güvenliği standartlarını yükseltirken, hastaların kişisel bilgilerine kontrolsüz erişim olasılığını ortadan kaldırıyor. 
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçSistem'in Kurumlara Değer Yaratan Çözümleri İle Tanışın! Türkiye'nin lider teknoloji şirketi KoçSistem!

Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum. KVKK Aydınlatma Metni'ni okudum, kabul ediyorum.
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirmesi ve sonuçlandırılması amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz.