Trendler

Yapay Zeka

Yapay Zeka

Yapay Zeka, finanstan lojistiğe, sağlıktan perakendeye, otomotivden tarıma kadar birçok sektörde faaliyet gösteren şirketlerin dijital dönüşüm ajandasında üst sıralardaki yerini aldı.

DETAYLAR
Endüstri 4.0

Endüstri 4.0

KoçSistem olarak IoT, Büyük Veri & Analitik, Güvenlik, Bulut, Entegrasyon alanlarını önceliklendirdiğimiz ve bu alanları bütünsel olarak ele aldığımız bir Endüstri 4.0 odağımız var.

DETAYLAR
Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm uzun bir yolculuk. Şirketlerin dijitalleşme yolculuklarını, doğru temellerin üzerine inşa etmeleri önemli. Şirketler; sektörlerine ve rakiplerine göre mevcut durumlarını ve dijitalleşmenin kendilerini nasıl destekleyeceğine yönelik bir anlayış yetiştirerek bu yolculuğa başlamalılar.

DETAYLAR
Dijital İş Gücü

Dijital İş Gücü

RPA, bir insanın yazılım arayüzü ile etkileşim hareketlerinin aynısını taklit edecek şekilde dizayn edilmiş bir yapıdır. Şirketlerin süreçlerinde var olan, herhangi bir yorum gerektirmeyen standart ve işyükü yaratan işlemlerin, yazılım robotlarına yaptırılmasıdır.

DETAYLAR
Akıllı Şehir

Akıllı Şehir

Türkiye'nin büyüyen dijital nüfusuyla beraber şehirler de bu dönüşüme uyum sağlıyor. Yarının akıllı şehirleri insan, enerji, çevre, güvenlik ulaşım ekonomi ve yönetişim temelleri üzerine inşa ediliyor.

DETAYLAR
Blockchain

Blockchain

Blockchain, ticari sözleşmeler, kimlik, para gibi değer içeren verilerin güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlayan teknolojidir. Değer içeren verilerin (para, kimlik, değerli kağıtlar vb.) güvenli bir şekilde depolanması ve transfer edilmesi için tasarlanmış bir teknolojidir.

DETAYLAR