Workplace is a digital workspace and intranet solution centered around enhancing the effective use of technology in the workplace. It focuses on employee collaboration, communication, innovation, mobility, and cloud computing.
With RPA - Robotic Process Automation, you can reduce your operational burdens and increase your business efficiency in your digital transformation process.
Highlight
Pixage is a digital publishing application that enables the centralized management of all screens and broadcasting streams from a single platform.
HRedition is a platform that digitalizes human resources processes across all sectors and sizes, making them transparent, predictable, and manageable.
With Low Code, any desired application can be easily created without the need for a software background or coding.
Pixage
Pixage
Pixage is a digital publishing application that enables the centralized management of all screens and broadcasting streams from a single platform.

For more detailed information about our Pixage services, you can visit our Pixage page!
View in Detail
Future vehicle technologies in the digitizing automotive industry.
The rise and future of digital financial services.
New trends in the durable goods sector in the age of digital transformation.
Digital transformation in the energy sector and future energy technologies.
Digitized education: Tomorrow's technologies.
Digital transformation in the public sector and citizen-centered services.
Digitalization in the retail sector and future shopping trends.
Digital health: The rise of technology in healthcare services.
Digital insurance: Innovations shaping the future of the insurance sector.
Digital transformation in the telecommunications sector and the connected world.
Digital tourism: Future travel technologies and trends.
We talked about KoçSistem and KoçDigital at 5 events from Riyadh to Ankara to Istanbul!
11.03.2024

Türkiye’nin lider bilişim markası olma sorumluluğu ile yurt içinde ve yurt dışında ses getiren etkinliklerde şirketlerimizi temsil etmeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda geçen hafta Riyad'dan Ankara ve İstanbul'a kadar KoçSistem ve KoçDigital olarak 5 etkinlikte farklı odak alanlarımızda iş dünyası temsilcileri ile buluştuk.

Riyad'ta gerçekleştirilen Leap 2024 Fuarı'nda (Saudi Arabia Tech Event) tüm KoçSistem ve KoçDigital çözüm ve ürünlerimizi global iş dünyası ile paylaşırken; Ankara'da gerçekleştirdiğimiz “Kamu ve Özel Sektörde Dijital Dönüşüm Yol Haritası” konulu etkinliğimizi hem kamu hem özel sektör müşterilerimiz ile buluştuk. Önemli partnerlerimizden AWS ve Equinix iş birliği ile “Hibrit Bulut Yolculuğunuzu Hızlandırın” etkinliğimizde bulut çözümlerimizi müşterilerimize anlatırken; IDC Security Roadshow'da bir diğer ana uzmanlık alanımız siber güvenlik çözüm ve ürünlerimizi iş dünyası temsilcileriyle paylaşma fırsatı bulduk. Haftayı, 4 ödüle birden layık görüldüğümüz Huawei Türkiye Ecosystem Partner Summit etkinliği ile sonlandırdık.

Riyad'ta KoçSistem ve KoçDigital'i anlattık!

Yurtdışı açılım hamlemizin bir adımı olarak, Suudi Arabistan'ın en önemli teknoloji fuarlarından Leap 2024 Fuarı'nda KoçSistem ve KoçDigital çözüm ve ürünlerimizi tüm dünyadan gelen katılımcılarla paylaştık. 4-7 Mart tarihleri arasında gerçekleşen fuara KoçSistem’den Müşteri İlişkileri Kıdemli Yöneticilerimiz Gökçe Aktemur Ertem, Deniz Köylü ve Metin Özgüzel; KoçDigital’den ise Kıdemli Endüstri Liderimiz Bora Aslan ve Kıdemli Çözüm Liderimiz Barış Özertür katılım sağladı.

Huawei'den 4 Ödül Birden!

Sponsor olarak katıldığımız Huawei Türkiye Ecosystem Partner Summit etkinliğinden 4 ödül ile döndük. 2023'ün En İyi Depolama Satış Performansı İş Ortağı, 2023'ün En İyi Hizmet Ortağı, 2023 Yılı Sektöre Katkı Ortağı - Finans ve 2023'ün Üstün İş Ortağı ödüllerine layık görüldük. Ödülleri, etkinlikte “Söz İş Ortaklarımızda” panelinde KoçSistem sunumunu yapan Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek ile Müşteri Başarısı Direktörlerimiz Özden Doğan ve Cenk Sezen aldılar.

Hibrit Bulut’ta ÜÇ’ün Gücü

AWS ve Equinix iş birliği ile “Hibrit Bulut Yolculuğunuzu Hızlandırın” etkinliğimizi Halk Bankası, Yapı Kredi Bankası, Midas gibi birçok farklı sektörden müşterimizin katılımı ile başarıyla tamamladık. Etkinlikte, Çelebi Havacılık CIO’su Serdar Günizi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Hibrit Bulutta ÜÇ’ün Gücü” oturumunda, Teknoloji Genel Müdür Yardımcımız Barış Düzenli, AWS Genel Müdürü Burak Aydın ve Equinix Genel Müdürü Aslıhan Güreşcier konuşmacı olarak yer aldılar. Platform Servisleri Birim Yöneticimiz Hikmet Kapusuzoğlu'nun "Dijital Geleceği Şekillendiren Bulut Stratejimiz ve Vizyonumuz" sunumu ile devam eden etkinlik, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın konuşması ile sona erdi.

IDC Security Roadshow'da "Sürdürülebilirlik ve Siber Güvenlik Riskleri"ni Konuştuk!

Stratejik Partner olarak yer aldığımız IDC Security Roadshow’da etkinliğinde; kamu ve özel sektörün öde gelen kurumlarından 400’den fazla BT güvenlik yöneticisi ağırlandı. Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren KoçSistem Ticari Büyüme ve Planlama Grup Yöneticimiz Emre Uyan, “Sustainability and Cyber Security Risks” başlıklı sunumunu yaparken; hedef müşterilerimizle birebir görüşmelerle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte standımızda müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Ankara'da Kamu ve Özel Sektör Temsilcileri ile Buluştuk!

“Kamu ve Özel Sektörde Dijital Dönüşüm Yol Haritası” konulu etkinliğimizi Ankara'da hem kamu hem özel sektör müşterilerimizin yoğun katılımı ile başarıyla gerçekleştirdik. Teknoloji çözümlerimiz ve ürünlerimizi katılımcılarla paylaştığımız etkinlik, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek ve Ankara Bölge Grup Yöneticimiz Hıdır Peker’in açılış konuşmaları ile başladı.

Etkinlikte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.