Etkinlik Detay

İşinizi Dönüştüren Teknolojiler Webinar Serimiz: "İleri Analitik" Webinarımıza Rekor Katılım Sağlandı!

KoçSistem olarak müşterilerimize gerekli teknolojiyi sağlamak ve kesintisiz müşteri memnuniyeti ile faaliyetlerimizi sürdürmek amacıyla sunduğumuz çözümleri İşinizi Dönüştüren Teknolojiler Webinar Serisi ile müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.

KoçDigital ile birlikte ikincisini 22 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz “İşinizi Dönüştüren Teknolojiler #2 İleri Analitik” webinarımızı, web sayfamız üzerinden toplam 580 kayıt ve Microsoft Teams üzerinden 250’e yakın rekor katılım ile başarılı bir şekilde tamamladık. Arçelik, Amerikan Hastanesi, Demir Export, Ford, Koç Üniversitesi, Koç Finans, Koçtaş, Opet, Otokoç, Tofaş, Tüpraş, Yapı Kredi Bankası gibi Koç Topluluğu firmalarının yanı Abdi İbrahim, Borusan Lojistik, Çalık Holding, Denizbank, Eczacıbaşı, ETS, Garanti BBVA, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, LCW, Pepsico, Roketsan, Tadım, TÜBİTAK, Türksat ve Norm Group gibi müşterilerimiz katılım sağladı.

Webinar konuşmacılarımız arasında KoçSistem Kıdemli Segment Pazarlama Yöneticimiz Çağrı Acarol, KoçSistem Kıdemli Pazarlama Ürün Yöneticimiz Orkun Kılıçlıoğlu ve KoçDigital Yapay Zeka ve Veri Analitiği Birim Yönetimiz Özgür Akarsu yer aldı.

Emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Etkinlik Tarihi : 24.04.2020