Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Depolama ve Yedekleme
KoçSistem
Kritik öneme sahip veri ve uygulamalara çeşitli nedenlerden dolayı erişilememesi, birçok istenmeyecek sonucu da beraberinde getirir. Kesintisiz iş sürekliliği için anlık olarak verilerin saklanması ve yedeklenmesi, riskleri büyük ölçüde ortadan kaldırırken maddi açıdan ve prestij açısından sizi güvence altına alır.
Güvenli Ortamlar ve İş Sürekliliği

Gerek fiziksel depolama ve yedekleme sistemleri, gerekse bulut üzerinden sunulan hizmetlerle verilerinizin güvenli ortamlarda saklanması sağlanır. Veri kayıplarının ve sistem kesintilerinin engellenmesi ile verimlilik kaybı yaşanmaz ve iş süreçlerinin devamlılığı sağlanır.

Verileriniz Her Şekilde Güvende
  • Bulut Depolama ve Yedekleme Hizmetleri ile verileriniz KoçSistem'de bulunan altyapılarda güvenle depolanır ve yedeklenir.
  • Depolama ve Yedekleme Cihazları Yönetimi ile kendi lokasyonunuzda bulunan depolama ve yedekleme cihazları uzmanlarımız tarafından yönetilir.
  • Replikasyon Hizmetleri ile sanal sunucularınız, verileriniz ve yedekleriniz farklı lokasyonlar arasında replike edilerek güvenliği ve erişilebilirliği sağlanır
Kurulum, Bakım ve Danışmanlık

Marka bağımsız olarak depolama ve yedekleme cihazlarının tedariği, ilk kurulumları, kurulum sonrası düzenli bakımları ve danışmanlık işlemleri yapılır.