Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Sanallaştırma
KoçSistem
Sanallaşma teknolojileri, maliyeti azaltıp performansınızı sabit tutarak masaüstü, uygulama, sunucu ve depolama ihtiyaçlarınızı sanal ortamda gidermenize imkân sağlar. Sürekli gelişmekte olan ve kurumsal hayatınızı kolaylaştıran teknoloji karşısında yatırımlarınızın her zaman güncel kalmasını garantiler.
Farklı Çözüm Deneyimleri

Birçok farklı proje ile deneyim kazanmış, önde gelen üreticilere ait teknolojik gelişmeleri takip eden eğitimli ve yetkin uzman kadromuzun tecrübelerinden yararlanma imkânı sağlanır.

Sanallaştırma’ın avantajları neler?
Sanallaştırma teknolojileri ile nasıl avantaj sağlayabileceğinizi keşdefin!
Maliyet Avantajı
Maliyet Avantajı
Yapacağınız sanallaştırma projelerinde doğru kaynakların konsolide edilmesi ile donanım yatırımı ihtiyaçlarınızı azaltırsınız.
Yetkinlik
Yetkinlik
Konusunda uzman, sertifikalı, büyük proje tecrübesi olan kıdemli danışmanlar ile hizmet sağlanır.
Yönetim Kolaylığı
Yönetim Kolaylığı
Süreçlerinize yönelik çözümlerimiz ve hizmetlerimizden faydalanarak tek iletişim noktası ile çalışıp yönetim kolaylığı sağlanır
Verimlilik
Verimlilik
Sanallaştırma ile daha uzun donanım kullanım ömrüne ulaşır,daha az enerji ve operasyonel iş yükü ile verimliliğinizi arttırılır.
Sanallaştırma ve Yönetim

Hipervizör Sanallaştırma ve Yönetimi: VMware ESX, Microsoft Hyper-V ve Citrix Xen sanallaştırma katmanlarında sunucu kaynaklarının kullanımı ve yönetimi, snapshot, klonlama ve kopya işlemleri, sunucu eklenmesi ve çıkarılması işlemleri gerçekleştirilir.

Masaüstü Sanallaştırma ve Yönetimi: Son kullanıcılar kendi ortamlarında ya da KoçSistem’de bulunan masaüstü sanallaştırma altyapısına erişerek kendi bilgisayarları üzerinden istedikleri işlemleri gerçekleştirebilirler.

Uygulama Sanallaştırma ve Yönetimi: İhtiyaç duyduğunuz tüm iş uygulamalarına (MS Office, Veritabanı, ERP, MDM gibi) çalışanlarınızın yüksek performanslı olarak erişimi sağlanır.

Kurulum, Bakım ve Danışmanlık

Kurulum, Bakım ve Danışmanlık: Tüm sanallaştırma teknolojileri için ürün konumlandırılması yapılarak kurulum, bakım ve danışmanlık hizmetleri KoçSistem uzmanları tarafından verilir ve sistemlerinizde minimum kesinti yaşanması hedeflenir.