Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği
KoçSistem
Felaket kurtarma çözümleri ile kritik BT sistemleri için felaketin mümkün olan en sorunsuz ve en az kayıpla atlatılmasının yanı sıra, kurtarma merkezine geçiş kararından sonra en kısa sürede çalışmaya devam edilmesi hedeflenir. Felaket kurtarma projelerinde bilişim sistemleri, uçtan uca ele alınarak analiz edilmeli ve firmanın iyileştirmesi gereken noktalara dair öneriler getirilmelidir. Bu bağlamda her konuda uzmanlık sahibi olan bir servis sağlayıcı ile çalışmak büyük önem taşır.
Olağanüstü Durum Merkezi

Ankara ve İstanbul Veri Merkezleri üzerinden Olağanüstü Durum Merkezi hizmeti sunulmaktadır. Kullandığınız veri merkezine göre başka bir şehirde yer alan veri merkezinde felaket kurtarma yapısı oluşturulan sistemleriniz, herhangi bir felaket durumunda çalışmaya devam eder.

KoçSistem
KoçSistem
Analiz,Senaryo ve Yapı Oluşturma
  • Müşterilerin sistemleri ve ihtiyaçları analiz edilir.
  • Beklentilere göre çeşitli felaket kurtarma senaryoları ve kullanılacak çözümler önerilir .
  • Belirlenen senaryoya uygun şekilde, gerekli yapılar kurulur ve çalıştırılır
Ayrıcalıklı Hizmetler

Kesintisizlik: İş sürekliliği çözümlerimiz sayesinde sistemlerinizde kesinti olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

Sıfır Veri Kaybı: Yedekleme ya da replikasyon gibi çözümlerimiz veri kaybı yaşamamanızı garanti altına alır.

Özel Tasarlanan Yapı: RPO ve RTO değerleri ile standartlarınızı ve kabul edilebilir limitleri siz belirlersiniz, felaket kurtarma yapınız buna göre tasarlanır.

İş Sürekliliği Danışmanlık Projesi
Allianz Türkiye, “İş Sürekliliği Danışmanlık Projesi” kapsamında gereken tüm BT altyapı ve süreç düzenlemelerini yaparak, iş sürekliliğinde uçtan uca kesintisiz servis sağlayan #Daha Dijital bir modele sahip oldu.
Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.