Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Yeni Nesil Network Teknolojileri
KoçSistem SD-WAN Çözümü

Bulut uygulamalarına geçişin hızlanması, sesli ve görüntülü iletişimin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmasıyla birlikte daha güvenilir ve yüksek performanslı network yapılarına ihtiyaç her geçen gün artıyor. Geleneksel network çözümleri yönetim için fazla karmaşık, fazla pahalı ve yıkıcı teknolojilere ayak uydurmak için yeterli hız ve çevikliğe sahip değil. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Software Defined Network - SDN

Dijital dönüşümün hayatımıza girmesi ile birlikte uygulamaların hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi, performanslı , güvenli ve maksimum kullanılabilirlikle son kullanıcılara sunulması bir şirketin dijital dönüşüm için ulaşması gereken en büyük hedef. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Intent Based Network - IBN

Her gün milyonlarca yeni cihaz çevirimiçi hale geliyor. IoT ve kullanıcı cihazlarının bu önlenemez artışına karşılık yönetim biçimleri halen manuel bir çok işleme dayanıyor. Bu yaklaşım son kullanıcı deneyimlerinin kötüleşmesine ve sayısı milyonları bulabilen cihazlardan veri akışının tamamen durmasına sebep olabiliyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.