Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Microsoft Çözümleri
KoçSistem
Teknolojide 20 Yılı Aşkın Uzmanlık.

KoçSistem, 50'den fazla Microsoft sertifikalı mühendisi ile lisans ve bulut çözümlerinde yönetim, danışmanlık ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

KoçSistem olarak 20 yılı aşkın bir süredir Microsoft teknolojilerinde müşterilerimize liderlik ediyoruz. Bu zaman diliminde edindiğimiz deneyim ve uzmanlık, müşterilerinizi en iyi şekilde anlamamıza ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmamıza olanak tanımaktadır.

Kapsamlı Hizmet Yelpazesi

Microsoft'un geniş ürün portföyü ve karmaşık lisanslama modeli şirketler için zorlu olabilir. KoçSistem olarak lisans konumlandırılmasından tedarikine, yönetim operasyonlarından 7x24 sistem izlemesine kadar birçok alanda geniş hizmet yelpazemizle müşterilerinizin tüm teknolojik ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Özelleştirilmiş Çözümler: Her müşterinin ihtiyacı farklıdır. KoçSistem, uzman ve yetkin kadrosu ile müşteri gereksinimlerini doğru bir şekilde ele alır ve özel çözümlerini konumlandırarak pazard fark yaratır.

KoçSistem Uzmanlıkları.
KoçSistem'in Microsoft uzmanlıklarını keşfedin.
Microsoft Lisans Çözümleri.

Kurumsal Anlaşma Modelleri

  • Fiyatlandırmayı sabitleyerek ve ödemeleri üç yıla yayarak ön maliyetleri ve bütçeyi daha etkili bir şekilde yönetin.
  • Yazılım Güvencesi (SA) ile en yeni yazılım ve teknolojilere otomatik olarak erişin.

Enterprise Agreement (EA)

Microsoft Kurumsal Anlaşması; 500 veya daha fazla kullanıcısı veya cihazı olan ve onlara tek bir anlaşma kapsamında bulut hizmetleri ve yazılım lisansları SATIN ALMA esnekliği sağlayan, yönetilebilir toplu bir lisanslama programıdır.

Enterprise Agreement Subscription (EAS)

Microsoft Kurumsal Kiralama Anlaşması; 500 veya daha fazla kullanıcısı veya cihazı olan ve onlara tek bir anlaşma kapsamında bulut hizmetleri ve yazılım lisansları KİRALAMA esnekliği sağlayan, yönetilebilir toplu bir lisanslama programıdır. Anlaşma sonunda şirket içi yazılım lisanslarını satın alma seçeneği bulunur.

Server and Cloud Enrollment (SCE)

Sunucu ve Bulut Anlaşması; sunucu altyapıları (CIS, SQL, BizTalk, SharePoint) ve geliştirme araçları (Visual Studio) yazılım lisanslarını, Azure bulut çözümlerini ek indirimli olarak tedarik etmeyi sağlayan, yönetilebilir toplu bir lisanslama programıdır.

Microsoft Products and Services Agreement (MPSA)

Microsoft Ürün ve Hizmetler Sözleşmesi (MPSA), 250 veya daha fazla kullanıcıya/cihaza sahip kurum ve kuruluşlara yönelik bir lisans sözleşmesidir. MPSA, gerektiğinde Microsoft şirket içi yazılımlarını, bulut hizmetlerini veya her ikisini birden lisanslamak isteyen kuruluşlar için en iyi anlaşma modellerinden biridir.

  • Süresiz anlaşma,
  • Tek bir sözleşme kapsamında kuruluş çapında dizayn edilebilme,
  • Yazılım Güvencesi (SA) isteğe bağlı,

Cloud Services Provider (CSP)

Microsoft bulut hizmetlerini (Azure, M365…), şirket içi yazılımlarını (on-premises) veya her ikisini birden lisanslamak isteyen kuruluşlara yönelik bir lisans ve hizmet sözleşmesidir. On-premises lisanslar için kiralama veya sürekli (perpetual) modelde tedarik imkanı sunar. Perpetual lisanslar için Yazılım Güvencesi (SA) seçeneği bulunmaz.

Services Provider License Agreement (SPLA)

Barındırma ve/veya yönetim hizmetleri sağladığımız müşterilerimizin faydalanabileceği, hiçbir ön maliyet ve taahhüt olmadan aylık kullandıkça ödeyebileceği esnekliği sağlayan KİRALAMA modelinde bir lisanslama programıdır.

SPLA örnek kullanım alanları:

  • Web sitesi barındırma,
  • Uygulama barındırma,
  • Mesajlaşma hizmeti (örneğin, e-posta hizmetleri),
  • Platform Altyapısı yazılım hizmetleri,
  • Medya akışı hizmetleri,