Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Özel Çözümler
Firmaların hazır ürünler ile adreslenemeyen ihtiyaçlarını karşılamak üzere, kendi gereksinimleri baz alınarak geliştirilen özel çözümler sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, müşterilerin hali hazırda kullandıkları veya mevcut ihtiyaçlarına uygun olarak konumlandırılabilecek yeni ürünlerin etrafı özel çözümlerle zenginleştirilerek uçtan uca çözüm oluşturulması sağlanabilmektedir.
Baştan Sona Hizmet Bilinci

KoçSistem, uzman ve profesyonel kadrosuyla kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır. Baştan sona hizmet bilinciyle hareket eden KoçSistem için, özel çözüm süreci kapsam analiziyle başlar. Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi, müşterinin ihtiyaçlarına en uygun çözümün oluşturulması ile devam eder. Sektörel deneyimi yüksek analistler tarafından müşterinin ihtiyaçlarına en uygun yazılımlar, donanımlar ve sistemler tasarlanır.

Agile Süreçler

CMMI Level 3 sertifikasına sahip olan KoçSistem'de Agile yazılım geliştirme süreçleri kullanılmaktadır. Müşterinin öncelik ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanan sprintlerle en hızlı biçimde geliştirmeler tamamlanıp, müşteri testlerinden sonra kullanıma geçirilmesi ve en kısa zamanda çıktı üretilmesi hedeflenmektedir.

50 Yıllık Tecrübe

Proje geliştirme konusunda sahip olduğu 50 yıllık tecrübe ve yüksek başarı oranı ile iş birliği sağladığı kurumun değerleri, ihtiyaçları ve hedeflerini göz önünde bulundurarak kurumlara özel projeler oluşturur.

Endüstri şirketlerinden, mağazacılık sektörüne; dayanıklı tüketimden turizme, araç kiralama şirketlerinden finans kurumlarına kadar gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla alanında öncü şirket olmuş ve kurumsal çözümlerle de liderliğini korumuştur.