Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
SAP Danışmanlık Hizmetleri
Günümüzde şirketlerin; siber tehditlere karşı tamamıyla korunma gereksinimi, yatırımlardan aldığı verimi arttırma, performans düşüşlerini engelleme ve yenilikleri hayata geçirme istekleri giderek artıyor.
Alanında Uzman Ekip

SAP alanında farklı sektörlerde tecrübeye sahip danışmanlarımız detaylı ve açık bir şekilde değerlendirilmesi ile kullanmakta olduğunu sistemlerinizde maksimum fayda sağlayabilmenize imkân sağlıyor.

Danışmanlık Hizmetleri’nin faydaları
Deneyim
Deneyim
Gerçekleşen projelerden elde edilen know how ile SAP ürünlerinin potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz.
Süreç Yönetimi
Süreç Yönetimi
Süreçlerin belirlenmesi, değiştirilmesi ve uygulanmaların dijitalleştirilmesi yönünde yönlendiriyoruz.
Değer Odaklı Yaklaşım
Değer Odaklı Yaklaşım
İç ve dış paydaşlarınız için değer üretmenize katkıda bulunup, memnuniyet sağlayıp, maliyetlerinizin azatılmasını sağlıyoruz.
Olgunluk Değerlendirmesi
Olgunluk Değerlendirmesi
İş süreçlerinin analizi, tasarlanması ve optimize edilmesini sağlıyoruz.
İmplementasyon Stratejisi
İmplementasyon Stratejisi
Hedeflerinize hızla ve verimli bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak özelleştirilmiş bir implementasyon stratejisi oluşturuyoruz.
Sürekli Destek
Sürekli Destek
Maksimum üretkenlik için çalışanlarınızı eğitiyor, proje devreye alındıktan sonra da sürekli destek ve danışmanlık sağlıyoruz.
  • Bugüne kadar 1000’den fazla projede yer almış danışmanlarımız ile SAP S/4HANA geçişlerinde kritik olan dijital çekirdeğin geliştirilmesi, hızlı ve kolay bir şekilde sistemin geçiş yapılmasını sağlar. Süreç kapsamında şirkete özel karma değer analizi ve geliştirici workshoplar yapılmaktadır. Sonrasında aktarma işlemi öncesi veri tabanı kontrolü yapılıyor ve fazla veriler ayıklanarak maliyetin düşmesi ve hızlı geçiş sağlanıyor.
  • Her tür ve ölçekte kurumlarla yürüttüğümüz projelerden edindiğimiz deneyimle sektörlere özgü özelleştirmeler geliştiriyor, SAP implementasyon projelerine ve standart yazılımlara değer katıyoruz.
  • Danışmanlık hizmetlerimiz ile Modern bir kullanıcı ara yüzü ile mevcut SAP yazılımınızın kullanılabilirliğini ve kullanıcı deneyimini geliştirebilirsiniz. Kolayca öğrenilen operasyon, istenen fonksiyonlar için daha kısa yollar, cihazdan bağımsız ara yüzler ve tüm uygulamalar genelinde tutarlı tasarım gibi unsurların tümü çalışanların verimliliğini artırıyor.
SAP İmpelemtasyon Stratejisi

SAP Danışmanlık Hizmetlerimiz, SAP ortamınızdaki potansiyeli açığa çıkarmanıza, uygulamaları daha verimli kullanmanıza, modern bir kullanıcı deneyimi kazanmanıza olanak sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.