Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
SAP Ürün ve Hizmetleri
KoçSistem
Yeni nesil teknolojilerin uygulama alanlarının ve sağladığı katkıların giderek arttığı günümüzde, kurumlarımızın odağında yer alan ERP sistemlerinin üzerindeki yük de giderek artıyor. Bu alanda yapılacak geliştirmelerin tüm şirket operasyonlarına sağlayacağı fayda ise yadsınamaz oranda büyük.

Bu kapsamda KoçSistem olarak SAP dönüşümlerinizi etkin bir şekilde sağlamak hedefiyle; SAP S/4HANA, SAP C/4HANA, SAP Danışmanlık Hizmetleri, SAP Lisans Bakım Hizmetleri, SAP AMS (Uygulama Yönetim Hizmetleri) ve diğer SAP ürün ve çözümlerinde kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

Şirketlerin SAP S/4HANA dönüşümlerini hızlandırıp, 1000’den fazla projede yer almış danışmanlarımızın kuruma özel belirlediği yol haritaları ile kesintisiz bir geçiş yapılmasını sağlamaktayız. KoçSistem olarak İstanbul ve Ankara’daki Veri Merkezlerimizde yer alan esnek ve ölçeklenebilir altyapı, 300’den fazla müşteriye sunulan Yönetilen Hizmet tecrübesi ile Hana geçişleri sonucunda verimli, hızlı ve maliyet odaklı yalın bir yapı oluşturmaktayız. Güçlü altyapımızdaki gerçek zamanlı ERP ile veri destekli iç görü sağlayan platform oluşturarak karar verme süreçlerini güçlendiriyoruz..

Çoğu kritik iş sürecinin ve kurumların başarısının büyük ölçüde “Müşteri Deneyimi”ne bağlı olduğu günümüzde; müşteri deneyim süreçlerini SAP C/4HANA ile uçtan uça bir araya getiriyoruz. C/4HANA ile kurumlar müşterileri ile temas eden bütün iletişim noktalarını entegre ederek süreçlerini bütünsel yönetebiliyor. Kurumların gerçek anlamda bir Omnichannel deneyimi sunabilmesi için gerekli olan sistem, yönetim ve danışmanlık boyutlarında hizmet veriyoruz.

4000'den fazla müşteri ile yapılan çalışmalar sonucunda, AMS (Uygulama Yönetim Hizmetleri) ile elde edilen tecrübe ışığında kurumlara destek oluyoruz. Böylece sunduğumuz SAP hizmetinden kurumlar optimum verimle yüksek performans alırken yenilikçi, esnek ve güncel bir yapıda faaliyet göstermelerini sağlıyoruz.

Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.