Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Fatura İşleme Çözümü
KoçSistem
OCR ile Fatura İşleme Çözümü : Kurumsal hayatta birçok çalışan yoğun iş yükü altında rutin işlerin yarattığı evrak yığınlarıyla boğuşuyor.
Bitmeyen mesailer, beraberinde mutsuz çalışanları ve rutin işlerde karşımıza çıkan insan kaynaklı hataları getiriyor. Peki bu süreçler daha az kağıt, insan emeği ve zaman israfıyla daha iyi, daha verimli yapılabilir mi?

KoçSistem’in sunduğu OCR ve Derin Öğrenme ile Fatura İşleme Çözümü ile fatura ve diğer tüm matbu belgelerin üzerindeki yazılar yüksek doğruluk ile okunup işlenebiliyor. Süreçleriniz daha hızlı ve verimli hale gelirken, maliyetlerde düşüş sağlanıyor.

Uygulama ile işlenen veriler, kurumun ERP veya CRM sistemleri ile kolayca entegre edilerek, fatura bazlı mutabakat ve raporlamalar hatasız ve hızlı şekilde hazırlanabiliyor, yeni fatura türleri sisteme kolaylıkla eklenebiliyor.

Uygulamanın altyapısında kullanılan Microsoft Azure Bilişsel Servisler, sistemsel yüklerin arttığı senaryolarda bile bulut teknolojisi ile esnek şekilde ölçeklendirerek, işinizde kesintisizlik sağlıyor.

Uygulama ile birlikte rutin iş yükünden kurtulan çalışanlarınız kurumunuza değer katacak işlere odaklanabiliyor. Böylece hem çalışan bağlılığı hem de dijital dönüşüm odağı destekleniyor.

Kurumunuzun işine değer katmak ve OCR ve Derin Öğrenme ile Fatura İşleme Çözümünü kullanmak için, hem uygulama hem de bakım katmanında profesyonel deneyim ile KoçSistem’in güçlü yazılım altyapısı ve yetkin teknoloji ekibiyle tanışın.