Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Otomotiv
KoçSistem
KoçSistem
KoçSistem
Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm

Katma değerli ürün ve hizmet sunan sektörlere baktığımızda, otomotiv endüstrisinin listenin başlarında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Türkiye özelinde, hem toplam gayrisafi milli hasıla, hem de ihracat alanında önemli yer tutan otomotiv endüstrisinin, global anlamda rekabetçi konumunu koruyarak, bir adım daha ileri gidebilmesi için tüm dünyada önemi kanıksanmış, dijital dönüşüm rüzgarını arkasına alması şarttır. Bu noktada sadece otomotiv ana sanayi firmaları değil, tedarik sanayi, distribütörler, satış sonrası ürün & hizmet ve tüketicinin de içinde olduğu tüm ekosistemi bu kapsam dahilinde değerlendirmeliyiz.

Endüstri 4.0 akımı ile ortaya çıkan bu dijitalleşme zorunluluğu, otomotiv sektöründe IoT (Nesnelerin İnterneti) ve analitik sistemlerin etkin bir şekilde kullanılmasını tetikledi. Tek bir fabrikada yüzbinlere varan sensörden toplanan verilerin anlamlandırılıp, prosesin farklı adımlarındaki makine ya da ekipmanların birbiri ile konuşması sağlanarak, hammadde tedariğinden, müşteri sevkiyatına kadar, ürün yolculuğunun her noktasında verimlilik artışı sağlanabilir oldu. Global bir oyuncu olma iddiasında olan firmalar için önemli bir kriter olan hem kalite hem de maliyet açısından rekabetçi olmak, dijitalleşme trendini zorunlu kıldı.

Bu noktada Endüstri 4.0, IoT, Dijital iş gücü, Güvenlik, Analitik, Blockchain gibi başlıkların, şimdiden otomotiv sektörünün geleceğinde önemli bir yer almaya başladığını görüyoruz. KoçSistem olarak, otomotiv endüstrisi özelinde en yetkin bilgi birikimine sahip olan teknoloji şirketi olarak, tüm otomotiv şirketlerimizin dijital dönüşüm yolculuklarında yanlarında olmaya hazırız.

Sektöre Özel Entegre Çözümler

KoçSistem, global firmalar ile yaptığı projelerden kazandığı tecrübeler ile otomotiv ihtiyaçlarını adresleyen ve teknoloji trendlerini, entegre ettiği çözüm ve ürünler ile pekiştiren Türkiye’nin öncü teknoloji şirketidir. Otomotiv endüstrisi, çok bileşenli kompleks yapısı ile teknoloji şirketleri için de yetkinliklerini gösterme fırsatı bulabilecekleri önemli bir sektör. KoçSistem olarak yıllardır odaklı olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde, müşterilerin ihtiyaçlarına entegre çözümler sunmaktayız.

Fabrikaların dijital ikizi çalışmaları kapsamında, on binlerce ekipman, binlerce robot ve üretim kontrol sistemlerinden toplanan gerçek zamanlı verilerle; üretim izleme, montaj yönetimi, bakım planlama ve operasyon yönetimi konularında hızlı ve etkin kararlar alınabilmesini sağlamaktayız. Tedarik Zinciri alanındaki projeler ile sevkiyat ve üretim planlama süreçlerinde; satış sonrası hizmetler alanındaki projeler ile de müşteri deneyimi yaratarak servis/bayi süreçlerinde uçtan uca çözüm sağlamaktayız.

TOFAŞ - Pixage Dijital Yayıncılık
Otomotiv sektörünün lider firmalarından TOFAŞ, 73 ana bayisinde tanıtım, kampanya ve reklam yayınları için kullanıcı dostu ürünümüz Pixage’i tercih etti. Bu sektördeki tecrübemiz, ürünümüzün başarısı bu hikayenin gerçekleşmesinde etkili oldu.
Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.