Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Ağ Operasyon Merkezi
KoçSistem Ağ Operasyon Merkezi (Network Operation Center – NOC) ile sizin için tüm sisteminizi 7*24 izliyor ve her türlü performans kaybı ve arıza durumunda proaktif aksiyon alıyoruz.
KoçSistem Ağ Operasyon Merkezi 7/24 takipte!

KoçSistem ekibi, izleme ekranlarına yansıtılan alarm sayfaları ile ağ bileşenlerinizin, erişilebilirlik ve sağlık değerlerini 7x24x365 takip ederek sistemlerinizin ulaşılabilirliğini garanti altına alır.

7/24 İzleme
  • 7*24 izleme: Altyapınızda bulunan network (Router, Switch, Access-Point vs.) ve ses (Call Manager, Voice Gateway, CUBE Router vs.) cihazlarının Koç Sistem'in gelişmiş izleme altyapısı tarafından takip edilmesi.
  • Alarm Yönetimi: Konusunda uzmanlaşmış KoçSistem ekibi, izleme sisteminde sizin için özelleştirilen ve izleme ekranlarına yansıtılan alarm sayfaları ile ağ bileşenleri, erişilebilirlik ve sağlık değerlerini 7x24x365 takip eder.
Çoklu Kanal Desteği

Çoklu Kanal Desteği: Çoklu kanal desteği ile NOC birimimize e-mail, telefon ve online sistemler üzerinden her an ulaşım.

Proaktif Bilgilendirme: Alarm durumunda ilk müdahale ve email üzerinden bilgilendirme.

Network Operations Center (NOC) Çözümünün Temel Özellikleri
  • 7/24, 365 gün destek hizmeti sunar.
  • Alanında uzmanlıkları kanıtlanmış yetkin mühendis kadrosu mevcuttur.
  • Çoklu iletişim kanalı üzerinden kesintisiz ve sürekli iletişim halindedir.
  • 100'den fazla kurumsal firmaya hizmet vermektedir.
Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.