Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Dayanıklı Tüketim
KoçSistem
KoçSistem
KoçSistem
Dayanıklı Tüketim Sektörüne Özel Çözümler

Dayanıklı Tüketim sektörü günümüzde gelişmiş teknolojisi, inovatif yapısı, sağladığı ihracat geliri ve yarattığı istihdam ile Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer almakta. Türkiye ise beyaz eşya sektöründeki yıllık 30 milyon adetlik üretimi ile Çin'den sonra dünyanın en büyük üretici ülkesi konumundadır. Sektör, sağladığı 60.000 istihdam ve dışa bağımlılığı azaltan yüksek ihracat hacmi (3,7 milyar usd) ile ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaktadır. Dayanıklı tüketim sektörü, teknoloji odaklı yapısı ile Türkiye’nin en çok AR-GE yatırımı yapılan ve en yüksek patent sayısına sahip sektörüdür. KoçSistem, sektörün en önemli gündem maddelerinden biri olan Dijital Dönüşüm alanında sahip olduğu yüksek teknoloji ve müşteri odaklı çözümleri ile liderlik etmeye devam etmektedir.

Geniş Hizmet Yelpazesi

KoçSistem'in Dayanıklı Tüketim sektörüne özel sunduğu çözümler sayesinde müşterilerimizde üretim performans artışı yaşanırken, maliyetleri de azalıyor. KoçSistem sahip olduğu Platform360 ürünü ile üretim tesislerindeki makinelerini, depo sistemlerini, araç-gereçlerini küresel ağlara dönüştürüyor. KoçSistem Nesnelerin Interneti çözümleri ile müşterilerine güvenli, ölçeklenebilir ve esnek bir altyapı ve toplanan verilerin rekabette avantaj yaratacak değere dönüştürülmesini sağlıyor. KoçSistem Büyük Veri ve Analitik ürünlerini güvenlik çözümleri ve uzman ekibimiz ile destekleyerek bütünsel bir hizmet sağlıyor.

Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.