Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Donanım ve Yazılım
Geniş Ürün Yelpazesi, Farklı Ürünler

Gelişen teknolojiyi yakalamak ve ihtiyaç duyulan altyapıya ulaşabilmek için doğru ürünler konumlandırılarak uygun donanım ve yazılımların tedariği sağlanmalıdır. Geniş ürün portföyüne sahip; ürün,çözüm ve hizmetten oluşan bütünsel yaklaşım sunan bir entegratör firma ile iş birliği yapmak bu nedenle çok değerlidir.

Uzman ve Yetkin Teknik Kadro

BT altyapı ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan çözümleme şansı sunan KoçSistem, uzman ve yetkin teknik kadrosu ile kurulum, bakım, danışmanlık ve kiralama gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır

Donanım ve Yazılım’ın avantajları neler?
Yetkinlik
Yetkinlik
Kendi alanında yetkin, sertifikalı uzman ve danışmanlardan oluşan kadro ile hizmet sunar.
Yenilikçi
Yenilikçi
Yeni nesil teknolojiyi yakından takip eden donanımlı kadrosu ile atölye çalışmaları yaparak bu teknolojileri hayata geçiriyor.
Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi
Türkiye’nin dört bir yanında aynı standartlarda hizmet sunarak yüksek kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanır.
Kurulum ve Bakım

Donanım ya da yazılımın, üretici standartlarında işletime hazır hale getirilmesini sağlar, kurumsal arayüzler üzerinden çağrı karşılama ile müşteri arızalarına müdahale ederek sistemi tekrar sağlıklı çalışır hale getirir.

Danışmanlık ve Kiralama Modeli

KoçSistem, müşteri altyapısında bulunan sistemler için uçtan uca danışmanlık hizmeti sağlar.

Donanım ve yazılım bileşenlerini aylık ödeme modeli ile size sunar.

Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.