Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Donanım ve Yazılım
Tüm Donanım Sorunlarınız İçin Tek Muhatap

Hayalinizdeki iş modeli için bir çok üretici ile mi çalışmanız gerekiyor? Her ürün arızasında sürekli değişen çağrı merkezlerini aramaktan sıkıldınız mı? KoçSistem'le network, ses ve görüntü hizmetlerinde tüm ihtiyacınız olan donanımları tedarik ediyor, arıza durumlarında gerekli iletişim ve aksiyonu sizin yerinize biz alıyoruz. Aynı zamanda donanım ihtiyaçlarınız dışında lisans ve yazılım alımlarınızda da ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Vendor Yönetimi

Arıza durumlarında gerekli iletişim ve aksiyonu sizin yerinize biz alıyoruz. Aynı zamanda donanım ihtiyaçlarınız dışında lisans ve yazılım alımlarınızda da ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Donanım Tedariği ve Üretici Yönetimi

Uç network cihazlarınızdan,ses ve görüntü aygıtlarına kadar tüm altyapı ve diğer cihaz ve yazılım ihtiyaçlarınızı bir çok uluslararası vendor ile olan anlaşmalarımız kapsamında karşılıyoruz. Tüm donanım sorun ve ihtiyaçlarınızda tek iletişim noktası olarak çoklu iletişim kanalları üzerinden sizlere destek sağlıyoruz.