Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
İş Süreçleri Yönetimi:BPM
Kurumsal Süreç Yönetimi

Kurumsal Süreç Yönetimi, işletmelerin iş yapma biçimlerini modellemek için kurum içinde yapılan işleri bütünsel bir yaklaşımla ele alan bir yöntemdir. BPM (Business Process Management) kısaca süreç yönetimi demektir. Varolan iş süreçlerinin tanımlanmasını, geliştirilmesini ve takip edilmesini sağlayan yönetim sistemi bütünüdür. Elinizdeki kaynakları maksimum verimle kullanmanızı sağlar. BPM, işletmelerin süreçlerinin modellenmesini, süreçlerin sistem üzerinden yönetilmesini, süreç performansının izlenmesini hedefler. BPM performans kriterlerinin belirlenmesi ile, kişilerin performans takip işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi sağlanmaktadır.

BPM Sistemleri

BPM sistemleri; hızlı, esnek ve kolay bir şekilde süreçlerin modellenmesini hedeflemektedir. Süreçlerin kontrol altına alınması, işletmenin iş yapma biçimlerinin standartlaştırılması ve süreçlerin aksayan yanlarının tespit edilebilmesine olanak sağlayacak bir yapının sunulması amaçlanmaktadır. BPM, hazır bileşenlerden oluşan bir altyapıya sahiptir. Bu altyapı ve bileşenler şirketlerin süreçlerine göre şekillendirilip uygulamalar ortaya çıkarılır.

Şirketlerin Beklentileri
  • Süreçlerin kontrol altına alınması
  • •Süreç iyileştirme işlemlerine kolaylık sağlaması
  • Performans takibi
  • Etkinlik ve yeterlilik takibine olanak sağlaması ve işletme bünyesinde yapılan işlerin standartlaştırılması sayılabilir
KoçSistem Yaklaşımı

KoçSistem danışmanları, engin bilgi birikimleri ile özel sektör ve kamu sektöründe birçok farklı müşteride süreç danışmanlığı ve süreç yönetimi uygulamaları geliştirmiştir. KoçSistem yönetim danışmanları, şirketlerin As-Is ve To-Be süreçlerini analiz ederek süreçlerin iyileştirilmesi ve otomatize edilmesi konusunda, kompleks problemlerin çözümlenmesi de dahil olmak üzere birçok farklı projeye imza atmıştır.

Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.