Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Enerji
KoçSistem
KoçSistem
KoçSistem
Enerji Sektöründe Dijital Dönüşüm

Günümüzde enerji sektöründe ülkemizde ve dünyada dijitalleşme etkisiyle güçlü bir değişim yaşanıyor. Ülkemizde başta elektrik, petrol ve gaz olmak üzere enerji sektörüne yapılan yatırımlar artarken buna paralel olarak şirketlerin dijital dönüşüme olan gereksinimleri de artıyor. KoçSistem, Türkiye ve dünyadaki sektör eğilimlerine paralel olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve hizmetleri doğrultusunda enerji sektörünün teknolojik gereksinimlerinin karşılanmasında önemli rol oynuyor.

Akıllı sayaçlar, şebeke yönetim hizmetleri, bulut bilişim, büyük veri ve analitik alanlarında enerji sektörü için sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle birlikte IT / OT sistemleri ve yönetilen hizmetler kapsamında enerji sektörünün güvenlik ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.

Başarılı Süreç Yönetimi

Enerji sektörüne yönelik çözümlerimiz ile sektördeki varlığımızı daha da pekiştirmeyi ve yeni iş alanlarındaki farklı projelerimizle enerji sektöründeki müşterilerimizin dönüşüm süreçlerini başarıyla tamamlamalarına destek olmaktayız.

  • Türkiye’nin petrokimya ürünleri sağlayıcısı Petkim, özelleştirme sonrası yeniden yapılanma sürecinde Türkiye’nin en büyük SAP Projesi SAP ERP Projesi’nde KoçSistem ile çalıştı.
  • Türkiye’nin en büyük 7.Sanayi Kuruluşu ve Avrupa’nın en büyük 5. LPG Şirketi olan Aygaz, iş süreçlerinin gelişimi için KoçSistem’in uçtan uca SAP çözümüne güvendi.Aytemiz Gaz, KoçSistem desteğiyle oluşturduğu Aytemiz Saha Otomasyon Sistemi (ASOS) ile yerli / ithal otogaz tedariği ve satış süreçlerini el terminali ile yapıyor.
SAP Projesi
Türkiye'nin bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük SAP projesine imza atan Petkim ve KoçSistem, 22 fabrikayı birbiriyle entegre çalışır hale getirdi. Şirket genelinde verimlilik artışı sağlanırken gelecekteki yatırımlar için de uygun altyapı hazırlanmış oldu.
Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.