Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Uzaktan Altyapı Yönetimi
İş Kaliteniz Sürekli Kontrol Altında

KoçSistem’in Platform360 ürün ailesinde yer alan ve altyapı sektörüne yönelik Uzaktan Altyapı Yönetimi ile kritik varlıklarınızı uzaktan yöneterek, iş süreklilik ve kalitenizi sürekli olarak kontrol altında tutmanızı sağlar. Sahadaki varlıkların durumlarının uzaktan kontrol edilebilmesine, alarm durumlarını belirleyecek iş akışlarının tanımlanmasına ve gerektiği durumlarda 3. parti sistemlere dağıtımına izin verir.

Sistem odası, baz istasyonu, petrol istasyonu gibi kritik altyapıların uzaktan izlenmesi, uzaktan yönetilmesi ve toplanan veriler ışığında verimlilik için optimize edilmesi sağlanıyor.

Uzaktan Altyapı Yönetimi’nin avantajları neler?
Varlıkları İzle
Varlıkları İzle
Ürün durumu, operasyonu, çevresel faktörleri izler.
Uzaktan Kontrol
Uzaktan Kontrol
Veriler ve iş akışlarına dayanarak uzaktan yönetir.
Optimizasyon
Optimizasyon
Tarihsel veriyi de kullanarak varlıkların güvenilirliğini, utilizasyonu, kullanımını ve verimliliğini optimize eder.
Uzaktan İzlenen Kritik Varlıklar
Uzaktan İzlenen Kritik Varlıklar
Sahadaki varlıkların durumlarının uzaktan kontrolü
Yönetilebilir Müşteri Kalitesi

Yönetilebilir Hizmet Kalitesi: Ana iş kollarındaki kritik hizmetlerin yüksek güvenilirlikte sunmak müşteri memnuniyeti için önemlidir. Anlık izleme ve otomatize edilmemiş süreçler ile hizmet kalitesi sürekli iyileştirilebilimektedir.

Özelleşme: Karar destek mekanizmalarına girdi üretecek veriler, kullanım senaryosu ve müşteri beklentilerine uygun olarak raporlanır.

İleri Analitik: Toplanan tarihsel ve anlık verinin ileri veri analitiği metodları ile işlenmesi ile varlık güvenilirliği, utilizasyonu ve verimliliği üzerine analizler ile kullanımı optimize eder.

Entegre İş Süreçleri: İş süreçleri ile entegre edilmiş izleme sistemi ile anlık verilerden doğan iş akışları yönetilir.

Örnek Kullanım Senaryoları: Sistem odası izleme, baz istasyon yönetimi, atm izleme ve soğuk zincir takip hizmeti sunar.

Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.