Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Yönetim Hizmetleri
KoçSistem
BT sistemleri tüm iş süreçlerinizin en temel noktasında yer alır. İşinizi sürdürebilmeniz için kritik önemde olan bu sistemlerin tüm katmanlarının uçtan uca 7/24 izlenmesi ve bu katmanlara problem oluşmadan proaktif olarak müdahale edilmesi Yönetim Hizmetleri ile mümkün olur. Bu sayede, hem konusunda uzman teknik ekip oluşturmak yükünden kurtulmanızı, hem de var olan yetkin insan kaynağınızın asıl işlerine ve stratejik alanlara odaklanabilmesini sağlar.
Tüm Sistemlere Yönelik Profesyonel Çözümler

Tüm sistemler için yapılandırma, izleme, kritik yama yönetimi, minör güncellemeler, sistem onarımı, sistem bazında log takibi, kullanıcı yönetimi ve yetkilendirme, performans takibi ve iyileştirme işlemleri gerçekleştirilir.

  • İşletim Sistemi Yönetimi
  • Mesajlaşma Yönetimi
  • Veritabanı Yönetimi
  • Orta Katman Yönetimi
  • SAP Basis Yönetimi
  • Sanallaştırma Yönetimi
Hizmet Anlayışımız

Artan Performans: KoçSistem, sistemlerinizin neye ihtiyacını olduğunu bilir ve sisteminizin sorunsuz çalışmasına odaklanır.

Verimli Sistemler: Yüksek performanslı kesintisiz hizmet için harcanan tüm efor gereklidir ve geri dönüşü mutlaktır. KoçSistem sizin için de aynı eforu sağlamaya hazır.

Kesintisiz İletişim: E-posta ve bütünleşik iletişim yönetimi hizmetleriyle KoçSistem, hedefinize giden yolda kesintisiz iletişime açılan kapınız olacaktır.

Geniş Çözüm Havuzu: 200'ü aşkın yönetilen hizmet müşterimizde karşılaştığımız çeşitli sistemler sayesinde, istisna olarak nitelendirilebilecek durumları bile daha önceden görmüş ve çözüm geliştirmiş olan ekibimiz ile her türlü probleme hızlıca müdahale ediyoruz.