Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Finans
KoçSistem
KoçSistem
KoçSistem
Yüksek Büyüme Potansiyeli

Mobil ve İnternet bankacılığı penetrasyonunun her geçen gün arttığı sektörde gelişen müşteri beklentileri sebebiyle, bankalar müşteri deneyimini ön planda tutup sürdürülebilir bir müşteri ilişkisi kurabilmek için ürün ve hizmetlerini inovatif çözümlerle geliştirme gayretindeler. Gelişen siber tehditleri önleyici sistemleri hayata geçiren sektör oyuncuları, artan regülasyon yüküne de tam uyum sağlayarak pazarda sektöre yönelik güveni oluşturmaktadır.

Gelişen Teknoloji ile Artan Müşteri Beklentileri

Dijital yol haritalarını çıkararak stratejilerini belirleyen bankaların gündemindeki konuların başında Fintech, Büyük Veri & Analitik, Yapay Zeka, Blockchain, Robotik Süreç Otomasyonu ve Siber Güvenlik geliyor. KoçSistem olarak gerek dünyadaki gerekse Türkiye’deki bankacılık sektörünün ihtiyaçlarını adresleyen ve teknoloji trendlerini entegre ettiğimiz çözümlerimiz mevcut. Büyük Veri ve Analitik çözümler, İş Zekası, temel bankacılık uygulamaları, dijital yayıncılık çözümleri, yeni ödeme sistemlerine uyum çalışmaları ve dijital dönüşümün kurum genelinde yaygınlaşmasının sağlanmasına yönelik çalışmalarımızla müşterilerimizi KoçSistem tecrübesi ışığında geleceğe hazırlıyoruz.

KredimOL
ALJ Finans, araç kredileri sürecini mobilize eden “KredimOL” projesi için KoçSistem’i tercih etti. Finansman şirketi ALJ Finans, kredi kullanım sürecini mobilize etmek amacıyla, KoçSistem iş ortaklığı ile“KredimOL” projesini hayata geçirdi.